Pridať inzerát

Obchodní zástupce - Bratislava

platon institut s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 100 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodník pro Platon Life.

Už Ťa nebaví klasiky predaj finančných produktov a komodít? Si na správnej adrese.

Sme si istý, že to zďaleka nie je prvá reklama, ktorú si videli. Možno, preto neočakávaj ,,udičky“ v podobe auta za 5 miliónov dolárov, v ktorom určite nebudeš jazdiť tri dni po tréningu. Nečakaj, že budeš okamžite cestovať po celom svete a neočakávaj, že za kvartál budeš manažérom pobočky. Áno, sú tu aj tieto možnosti, ale všetko má svoju cenu.

  • Platon Life je jedinečný, progresívny ekosystém v oblasti digitálnych mien, kde si Zakladáme na profesionalite a kvalite, tvrdej práci a dôvere v projekt. Vďaka týmto hodnotám môžeme byť hrdí na našu oficiálnu spoluprácu s takými menami, ako Microsoft, Broadcom Ing. (predtým Symantec), Nadácia Scholasa Occurrentesa (Nadácia pápeža Františka) alebo napríklad Syr Anthony Ritossa.

  • Napriek tomu, že okrem Českej republiky máme pobočky na Slovensku, v Londýne, Dubaji či Poľsku a vo firme je už takmer 200 ľudí, považujeme a vždy sa budeme považovať za rodinnú firmu, pre ktorú každý deň nechávame v kancelárii krv a pot.

  • Robíme niečo, čo nikto iný na svete neurobil a nerobí a robíme to na takej úrovni, na akej nikto iný na svete nie je. Preto hľadáme ľudí do Platon Life Family, ktorí sú ochotní pracovať tak tvrdo, ako nikdy nepracovali vo svojom živote. Prejdi nasledujúcimi riadkami a objektívne vyhodnoť či máš to, čo hľadáme a máš potenciál stať sa členom našej rodiny...

Čo očakávame:

⁃ zodpovednú osobu, ktorá môže pracovať individuálne a v tíme

⁃ drviča, ktorému je vlastné ujsť ďalšiu míľu a chce sa vzdelávať a napredovať v profesionálnom aj osobnom zmysle

⁃ vysoká úroveň KOMUNIKATÍVNOSŤI je absolútnou nevyhnutnosťou

⁃ čím väčšie skúsenosti s obchodovaním a získavaním klientov, tým lepšie

⁃ pozícia je vhodná, aj pre absolventov, o to dôležitejšie sú vyššie uvedené očakávania

⁃ obchodná licencia – IČO (samozrejme to môže byť stanovené len na základe výsledku pohovoru)

Čo u nás budeš robiť?:

⁃ hlavnou náplňou je aktívna komunikácia a získavanie nových klientov

⁃ poskytovanie profesionálnych služieb novým a zvereným klientom

⁃ pre drvičov a obchodníkov s výsledkami existujú aj príležitosti cestovať na iné pobočky, ale, aj zastupovať spoločnosť na skutočne prestížnych summitoch a konferenciách (Dubaj, Monako, Londýn)

⁃ zlepšiť sa nielen v obchodných zručnostiach, ale, aj v technológiách blockchainu a kryptomien vo všeobecnosti

⁃ budeš viesť obchodné stretnutia a rozvíjať dlhodobé obchodné vzťahy s klientmi, rozvíjať s nimi stratégiu a prehlbovať ich vedomosti a porozumenie v našej oblasti

⁃ vítame iniciatívu a nové myšlienky-váha slova obchodníka sa tu rovnej váhe slova majiteľa

Čo ponúkame:

⁃ štart nie je pre nikoho jednoduchý, a preto môžete očakávať fixnú odmenu vo forme 1000,- eur, počas prvých dvoch mesiacov

⁃ individuálne a intenzívne školenie od ľudí, ktorí majú preukázanú úspešnosť a pracujú vo firme už dlhú dobu

⁃ 8% provízie, ktoré budeš dostávať od prvého dňa nástupu

⁃ prácu, v ktorej svojím záväzkom ovplyvňujete svoje zárobky. Zvyčajne budete čítať o zárobkoch v rozmedzí 2000 - 3000 eur. Áno, obchodníci, ktorí tu tvrdo pracujú, bežne fakturujú takéto provízie, ale tie najlepšie sú v tisíckach eur. Je to len na Tebe...

⁃ Príležitosť podieľať sa na vývoji inovačného produktu, ktorý je absolútne jedinečný a, ktorý prináša skutočnú hodnotu

⁃ motivačné sútaže (nie na večeru v.

⁃ Najlepšie (a nielen podľa čísel) existujúcu príležitosť na kariérny rast. Nikdy nie je dostatok kvalitných manželov

Pokiaľ si došiel až sem a si presvedčení, že v sebe máš, čo to potrebujeme, pošli nám svoj životopis. Asistentka sa s Tebou spojí a dohodne na termíne stretnutia a my si spolu osobne prejdeme všetky možnosti spolupráce.

Platon Life, s.r.o., Pribinova 8, Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano