Pridať inzerát

Operátor výroby - montáž plastových komponentov.

Plastové nádrže s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ul. 1. mája, Púchov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 627 - 1300 EUR/mesiac, v závislosti od odpracovaných normohodín
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a zváranie komponentov plastových nádrží. Nie je potrebný zváračský preukaz .

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

627 - 1300 EUR/mesiac, v závislosti od odpracovaných normohodín

mesačné vyplácanie mzdy, pracovníkov zaškolíme. Jednosmenná prevádzka 40hod/týždeň ,pri záujme možnosť nadčasových hodín . Prosíme aby nás oslovovali len záujemcovia muži vo veku 23- 45 rokov ktorý majú záujem o dlhodobý pracovný pomer prípadne dlhodobú spoluprácu na živnosť .

Životopisy prosím zasielať mailom, vhodných kandidátov oslovíme. Inzerát platný do konca termínu prípadne do zmazania .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, strojársky, výroba výrobkov z plastu, drevospracujúci priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaná prax a zručnosť v technickom alebo remeselníckom odbore - práca s ručným náradím (napr. v stolárskej alebo montážnej výrobe). Základná znalosť čítania výkresov . Ide o manuálnu prácu - kompletizácia plastových konštrukčných dosiek - zváranie teplovzdušnou zváračkou - nie je to práca na stroji alebo výrobnej linke. Práca je vhodná pre mužov vo veku od 20 do 40 rokov, ktorý majú technické myslenie, manuálnu zručnosť z ručným náradím ,predstavivosť a neboja sa učiť nové veci.

Naša firma sa zaoberá výrobou a predajom kvalitných plastových nádrží z polypropylénu vyrábaných na Slovensku technológiou zvárania konštrukčných dosiek, vďaka čomu sú nádrže 100% vodotesné, nekorodujú, majú nízke náklady na osadenie, nevyžadujú údržbu a zaručujú neobmedzenú životnosť. Plastové nádrže sú budúcnosť do ktorej vstupujeme.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Hloža 1572
01861 Beluša