Pridať inzerát

Operátor výroby plastových rúr

Plastika pipes, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká 222c, Nitra-Dolné Krškany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 860 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha strojov a zariadení na výrobu rúr, nie pásová výroba
• práca s bremenami nad 15 kg - práca je vhodnejšia pre mužov,
• doplňovanie surovín do zásobníkov
• balenie plastových rúr
• 12 hod. zmeny (denná, nočná, voľno, víkend voľný).

- práca v stabilnej spoločnosti,
- spolu s príplatkami cca 900 € v čistom
- po zapracovaní nárast platu
- možnosť profesijného a kariérneho rastu.
- 12 hod. zmeny, denná, nočná, voľno,
- práca cez víkend iba v rámci preplácaných nadčasov

Okrem zamestnancov do trvalého pracovného pomeru hľadáme aj študentov na trvalú brigádu v rozsahu dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• schopnosť učiť sa samostatne ovládať stroje a zariadenia
• samostatnosť,
• dobrý zdravotný stav,
• manuálna zručnosť,
• zmysel pre tímovú prácu.

Spoločnosť Plastika pipes s.r.o. sa zaoberá výrobou plastových rúr. Výrobky Plastika pipes nachádzajú uplatnenie hlavne pri stavbách vodovodov, kanalizácií a odvodnení cestných a železničných stavieb.