Pridať inzerát

Brigáda Operátor v Dolných Krškanoch, Nitra

Plastika pipes, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká 222c, Nitra-Dolné Krškany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 815 - 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha strojov a zariadení na výrobu rúr, nie pásová výroba,
• práca s bremenami nad 15 kg - práca je vhodnejšia pre mužov,
• doplňovanie surovín do zásobníkov,
• 12 hod. zmeny (1.denná, 2.nočná, 3.voľno ...), alebo podľa dohody

- pre študentov, ktorým nevadia aj nočné 12 hod. zmeny,
- možnosť aj dlhodobej brigády
- spolu s príplatkami cca 900 €
- 12 hod. zmeny, denná, nočná, voľno,

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

• samostatnosť,
• dobrý zdravotný stav,
• manuálna zručnosť,
• zmysel pre tímovú prácu.

Spoločnosť Plastika pipes s.r.o. podniká v oblasti chemického priemyslu a zaoberá sa spracovaním plastických látok. Vo svojej výrobe má zavedené technológie vytlačovania a zvárania plastov. Výrobky Plastika pipes nachádzajú uplatnenie hlavne pri stavbách vodovodov, kanalizácií a odvodnení cestných a železničných stavieb.

Adresa spoločnosti

Plastika Pipes s.r.o.
Novozamocká 222C
94905 Nitra