Pridať inzerát

SMED Technik údržby

Plastic Omnium Auto Inergy Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Je členom SMED tímu - tímu technikov údržby zodpovedných za výmenu foriem
- Hlavná náplň práce: výmena foriem, nástrojov hlavy a nastavovanie hlavy na vyfukovacích zariadeniach
- Zodpovedá za vykonanie pridelených úloh pri oprave, pravidelnej údržbe a preventívnej údržbe vyfukovacích foriem a nástrojov hlavy
- Samostatne zastrešuje zverenú oblasť po stránke údržby, opravy
- Študuje príslušnú dokumentáciu k strojom a zariadeniam a postupuje podľa nej pri akomkoľvek zásahu
- Pracuje s dokumentáciou /elektrické, hydraulické schémy atď,/ v prípade potreby, tak aby vykonané úpravy/opravy/riešenia boli v súlade s príslušnou dokumentáciou stroja/zariadenia
- Ustavične sa vzdeláva a primerane zvyšuje kvalifikáciu, aby dosahoval potrebnú úroveň technických znalostí a zručností
- Zabezpečuje obeh informácií o vykonaných zásahoch/úkonoch

- Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska od závodu
- Pravidelné zvyšovanie mzdy raz ročne v júli
- Chutná a teplá stravu zdarma priamo na pracovisku
- Vitamínové dni každý mesiac
- Pitný režim zdarma
- Letná a zimná odmena, vyplácaná v júli a decembri
- Zdarma všetky ochranné pracovné pomôcky
- Príspevok na DDS – doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier vo výške 1%
- Firemné akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- Príspevky zo sociálneho fondu k narodeninám, pri svadbe, narodení dieťaťa, živelnej pohromy, úmrtí a pod.

Práca prevažne v jednozmennom režime (6:00 - 14:00) v pracovných dňoch.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite prosím svoj životopis s uvedením aj telefonického kontaktu na nižšie uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, technické, elektrotechnické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technik údržby/automobilový priemyslel

Počet rokov praxe

1

- technické myslenie
- orientácia na riešenie problémov
- platná odborná spôsobilosť podľa § 21 elektrotechnik výhodou
- osvedčenie na obsluhu zdvíhacích zariadení a viazača bremien
- technické znalosti z oblasti mechaniky, hydrauliky, pneumatiky, elektriky a elektroniky
- čítanie elektro/technických výkresov
- ochota učiť sa nové veci a neustále sa vzdelávať
- zodpovedný prístup k práci a k bezpečnosti
- platné osvedčenia typu práce vo výškach, obsluha tlakových a plynových zariadení, obsluha plošín a pod. výhodou
- prax v automobilovom priemysle vítaná

Nadnárodná spoločnosť - svetový líder vo výrobe plastových palivových systémov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov