Pridať inzerát

Maintenance leader

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plastic Omnium Auto Exteriors, Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac• Konečná mzda závisí od odbornosti a skúseností kandidáta; • Ročná výsledková prémia: maximálne vo výške 200% základného mesačného platu v závislosti od hospodárskeho výsledku a splnenia firemných cieľov.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia, plánovanie a organizácia prideleného tímu údržby;
• Zabezpečovanie preventívnej údržby (kontrola, dokumentácia, plánovanie, modifikovanie, vykonávanie);
• Vykonávanie pravidelných kontrol, dodržiava 5S štandardu = poriadok a čistota na pracovisku pred aj po servisnom zásahu;
• Koordinácia a zabezpečovanie potrebného materiálu, spolupráca s externými dodávateľmi;
• Úzka spolupráca s manažérom oddelenia údržby;
• Plánovanie a sledovanie nákladov;
• Vedenie správnej evidencie technickej dokumentácie na úsekoch údržby a neustále zlepšovanie všetkých postupov práce;
• Spolupráca a podpora všetkých technikov údržby pri analýze a odstraňovaní porúch;
• Sledovanie a reportovanie aktuálneho stavu zariadení;
• Návrhy pracovných inštrukcií a ich tvorba, prípadne návrhy úprav smerníc údržby;
• Navrhnutie aktualizácie, modifikácie plánov preventívnej údržby a listu operácií;
• Evidencia a zabezpečenie nábehu všetkých zmien týkajúcich sa údržby;
• Zodpovednosť za tréningové programy jednotlivých členov tímu údržby v spolupráci s personálnym oddelením a s manažérom údržby;
• Zodpovednosť a spolupráca pri výberovom konaní jednotlivých pozícií na oddelení;
• Zodpovednosť za správnu evidenciu dochádzky členov tímu údržby;
• Zodpovednosť za dodržiavanie všetkých procesných parametrov;
• Implementácia a aktualizácia plánu kontroly podľa požiadaviek zákazníka.

• Motivujúci bonusový systém
• Príležitosti pre kariérny rozvoj – v rámci divízie i v rámci skupiny
• Príspevok na DDS
• Profesijné tréningy, možnosť navštevovania jazykových kurzov
• Sociálne podujatia
• Príspevky zo Sociálneho fondu
• Príspevky pri životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa), jubilejné odmeny
• Odmeny za dobré nápady, odmena za odporučenie kandidáta
• Maximálny príspevok na vreckové počas služobných ciest
• Jedlo v jedálni v hodnote od 0.80€
• Homeoffice (2x do mesiaca)
• Flexibilná pracovná doba

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých životopisy budú vybrané.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Komunikatívnosť
• Zvládanie stresu
• Skúsenosť s vedením tímu
• Predchádzajúce skúsenosti z oblasti automobilového priemyslu výhodou
• §23 elektrotechnik na riadenie činnosti alebo riadenie prevádzky
• AJ na komunikatívnej úrovni, ďalší jazyk výhodou

Túžite po výzvach? Pridajte sa k skupine, ktorej srdcom sú inovácie, a prispejte k revolúcii v automobilovom priemysle!
Spoločnosť Plastic Omnium, vďaka 31 000 člennému tímu v 26 krajinách sveta, dosiahla v roku 2020 tržby vo výške 7,7 miliardy eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, systémov čistej energie a predných modulov áut.
Naša ambícia? Poskytovať výrobcom automobilov špičkové vybavenie a riešenia pre vývoj čistého a prepojeného automobilu budúcnosti.
Plastic Omnium ako zodpovedná spoločnosť venuje osobitnú pozornosť rozmanitosti a rovnosti vo svojich tímoch a zaväzuje sa, že bude rovnako pristupovať ku všetkým žiadostiam o zamestnanie.
Prostredníctvom svojej ponuky na trhu vonkajších panelov karosérie poskytuje spoločnosť Plastic Omnium prispôsobené multimateriálové riešenia s vysokou pridanou hodnotou, ktoré čoraz viac integrujú funkcie a zvyšujú bezpečnosť, s cieľom znížiť hmotnosť vozidla a emisie CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lozorno 995
900 55 Lozorno