Pridať inzerát

Hľadáme brigádnikov do výroby

Plastic Omnium Auto Exteriors s.r.o.

  • Miesto práce: Plastic Omnium, Priemyselná, Hlohovec-Šulekovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.k hodinovej mzde prináležia príplatky za zmennosť (poobedná, nočná) aj za prípadnú prácu v sobotu alebo nedeľu
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁTE BRIGÁDU?
Máte záujem privyrobiť si alebo sa dozvedieť niečo viac o výrobe automobilov? Nechcete sa viazať na TPP? Tak táto ponuka je pre Vás šitá na mieru! Ponúkame Vám brigádu v trojzmennej prevádzke priamo na montáži nárazníkov alebo inom výrobnom oddelení.

Činnosti, ktoré budete vykonávať: vykladanie a nakladanie dopravníkov, vizuálna kontrola vyrobených dielov, ich leštenie, montáž komponentov a balenie finálnych produktov. Práca sa vykonáva v stoji, pričom operátor sa pohybuje medzi obsluhovanými zariadeniami - práca je variabilná, zaujímavá a ergonomicky vyvážená. Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na to, aby bola práca vykonávaná v bezpečnom a čistom pracovnom prostredí.

Stravovanie v závodnej jedálni za 1,00€.
Práca v čistom, moderne zariadenom pracovnom prostredí
Možnosť získať nové skúsenosti a zručnosti.
Možnosť prejsť v budúcnosti na hlavný pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek nad 18 r. (nočná práca)
- zručnosť, spoľahlivosť, chuť učiť sa
- ochota pracovať na zmeny
- prax vo výrobnom prostredí je výhodou, ale nie je podmienkou

Hľadáš nové výzvy? Pridaj sa ku skupine, ktorá má v srdci nové inovácie a prispieva k automobilovej revolúcii!
Spoločnosť vďaka 32.000 člennému tímu v 26 krajinách získala v roku 2019 tržby v hodnote 9,2 miliardy Eur a je svetovým lídrom v oblasti inteligentných exteriérových systémov, čistých energetických systémov a predných modulov.
Naše exteriérové panely ponúkajú zákazníkom možnosť výberu z materiálov umožňujúcich spájať viaceré funkcie, zvyšujúcich bezpečnosť a v neposlednom rade znižujúcich váhu auta a CO2 emisií.
Naša ambícia? Poskytnúť automobilkám špičkové vybavenie a riešenia vedúce k rozvoju budúcnosti áut, ktoré nezaťažujú životné prostredie a sú prepojené s okolitým svetom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Priemyselná 1127/5
920 03 Hlohovec