Pridať inzerát

Pracovník technickej kontroly

Plastcom, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štúrova 53, 949 01 Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 200 EUR/mesiacmzda zložená zo základnej mzdy a osobného ohodnotenia
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť plynulú prevádzku skúšobníctva vykonávaním testovania na skúšobných telesách vo forme granulátov, teliesok a lopatiek pripravených technológiou vstrekovania (pevnosť, ťažnosť, moduly, húževnatosť, spektrofotometria, hustota, prípadne ďalšie v slede zakupovania laboratórneho vybavenia),
- príprava skúšobných telies vstrekovaním,
- spoluprácu na zavádzaní a testovanie nových skúšobných metodík a vypracovaní skúšobných postupov a ich aktualizácia zmien v zmysle platnej legislatívy,
- spoluprácu pri dokumentácií,
- spoluprácu pri prihlasovaní a praktickom vykonávaní cyklických kruhových testov pri monitorovaní laboratórií,
- spoluprácu pri riešení ohlasov zákazníka, reklamáciách pasívnych a aktívnych,
- zastupovanie pri vstupnej a výstupnej kontrole pri zabezpečení plynulosti výroby,
- presný obsah pracovnej náplne bude predmetom rozhovoru v rámci možností uchádzača aj potrieb spoločnosti.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- možnosť kariérneho rastu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať však budeme iba uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky. V žiadosti prosím uveďte aj súhlas so spracovaním osobných údajov našou spoločnosťou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2022 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, plasty, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- presnosť, zodpovednosť, trpezlivosť,
- znalosť techník riadenia kvality výroby výrobkov určených pre automob. priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou konštrukčných plastov pre vstrekovanie, dodávateľ pre automobilový priemysel certifikovaný podľa noriem ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt