Vedúci zmeny / Teamleader - Technická obsluha automatickej triediacej linky

PL Services Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kočovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1.300 ,- Eur brutto + 10% mesačná prémia (+130,- Eur brutto) + príplatky za zmennosť, nadčasy a pod. + Stravné lístky
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, novú a úspešnú spoločnosť zaoberajúcou sa spracovávaním zálohovaných plastových a hliníkových obalov, obsadzujeme pracovnú pozíciu Teamleader - Vedúci zmeny s vyhláškou min. §21. Do práce kompletne zaučíme!

Vašou náplňou práce bude:
- Zodpovednosť za plánovanie, organizáciu a kontrou pracovného procesu na zmene v spolupráci s vedúcou výroby a hlavným technológom;
- Riadenie pracovníkov na zmene, udeľovanie prác, motivácia a priebežné hodnotenie podriadených pracovníkov na zmene;
- Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a dodržiavanie technologických postupov vo výrobnom procese v spolupráci s vedúcou výroby a hlavným technológom a zodpovedá za ich dodržiavanie na zmene;
- Chod triediacej linky po technickej aj kvalitatívnej stránke - ZAUČÍME
- Riešenie neplánovaných udalostí (chyby, vady, prestoje) a servisov na linke a zmene v spolupráci s vedúcim výroby
- Zodpovednosť za vykonávanie autonómnej údržby v Triediacom centre;
- Koordinuje príjem materiálu a expedíciu produkcie s externými dopravcami.
- Spolupracuje s externou servisnou organizáciou– nahlasovanie vážnejších porúch, organizácia a evidencia servisných zásahov;
- Vedie záznamov a prevádzkovej dokumentácie linky na zmene;

- Príležitosť byť súčasťou tímu profesionálov pri formovaní zálohového systému na Slovensku
- Stabilná práca
- Silné zázemie
- Podpora kolegov

Informácie o výberovom konaní

Bližšie informácie radi poskytneme na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Klient sa zaoberá systémom zálohovania plastových fliaš a hliníkových obalov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obsluha strojov a zariadení - min 2 roky

Počet rokov praxe

3

- min. 2 roky praxe v riadení alebo koordinácii technologickej linky na zmene vrátane koordinácie servisných zásahov;
- elektrotechnická spôsobilosť vyhláška min. §21
- oprávnenie na VZV typ W1 - neplatné obnovíme
- znalosť práce s PC

- Samostatnosť
- Asertivita
- Analytické myslenie pri vzniku technického problému
- Odolnosť voči pracovnému stresu,
- dynamická a proaktívna osobnosť
- komunikačné schopnosti

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.