Obsluha stroja / Technik v menšej "rodinnej" spoločnosti v Nitre na 4 zmeny

PL Services Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac845€ brutto nástupná mzda + mesačný bonus 180€ + príplatky za prácu v noci, nadčas a pod. + 13. plat + sociálne benefity (pracovné výročie, narodenie dieťaťa, sobáš a pod.) Po zaučení navýšenie základnej mzdy na 945€ + ďalšie bonusy
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme voľné miesta do menšej spoločnosti vyrábajúcej kompozitné materiály z plastu pre automobilový priemysel. Pracovné pozície sú vhodnejšie pre mužov a obsadzované pre stabilnú a prosperujúcu sa medzinárodnú spoločnosť ktorá prechádza z 3 zmennej prevádzky na 4 zmennú (2 dni denná , 2x nočná, 4x voľno). Výroba sa nachádza v priemyselnom parku v Nitre.

- Pozícia je vhodná pre ľudí bez skúseností a absolventov s technickými zručnosťami

- Nástupy sú plánované individuálne

Náplň práce:

● Obsluha a údržba automatizovanej výrobnej linky na výrobu kompozitov (nejedná sa o pásovú prácu)
● Nastavovanie a obsluha častí tejto linky a dohliadanie na jej správny a nepretržitý chod
● Súčinnosť s elektromechanikom pri pravidelných údržbách, čistení a bežných opráv
● Sledovanie a evidencia parametrov výrobku a produkcie (kvalitatívna kontrola výrobkov)
● Vizuálna kontrola prebiehajúcej výroby
● Dodržiavanie pravidiel BOZP a OOPP
● Práca v 3 zmennej prevádzke - víkendy voľné, následny prechod na 4 zmennú nepretržitú prevádzku

● Práca je na 3 zmeny a následne sa prejde na 4 zmeny (12 - hodinové + 60 minút prestávka). Nepretržitá prevádzka.

2 dni denná zmena
2 dni nočná zmena
4 dni voľno

● Menší kolektív zamestnancov - 6 ľudí na zmene
● Mesačný bonus
● 13. plat
● Strava plne hradená zamestnávateľom
● Ovocné dni, káva, čaj, pitný režim zdarma k dispozícii
● Priateľská a rodinná firemná kultúra a pracovné prostredie
● Aktívna podpora konzultanta

Informácie o výberovom konaní

Nástup je možný ihneď po pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou kompozitných výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Zmysel pre detail

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.