Pridať inzerát

Výrobný technik v menšej spoločnosti - zaučíme!

PL Services Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šurany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 030 EUR/mesiacZákladná mzda 950 ,- Eur brutto + 75,- Eur dochádzkový bonus + 3,90,- Eur stravný lístok /deň + príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, menšiu výrobnú spoločnosť so sídlom v Šuranoch, obsadzujeme pracovnú pozíciu Technik / Produkčný technik na Trvalý Pracovný Pomer s prechodom do interného stavu spoločnosti. Práca je vykonávaná na 2 zmeny /ranná a poobedná/, pracuje sa 7,5 hodín denne.

Pracovná pozícia je vhodná pre kandidáta so skúsenosťami na technickej pozícii, všetko ostatné radi zaučíme.

Vašou náplňou práce bude:

- Zodpovednosť za optimálny chod výrobných liniek, nastavovanie strojov (pumpy, chladenie, zmiešavacia hlava, nosiče)
- Zodpovednosť za kvalitu a množstvo vyrobených produktov
- Správne nastavenie dávkovacích a robotických programov / zaučíme/
- Korektná dokumentácia zmien v dávkovacích a robotických programoch
- Vytváranie nových jednoduchých dávkovacích a robotických programov
- Výroba dielov pre kvalitu - "muster" dielov
- Dopĺňanie produkčných dát do systému
- Občasné školenie nových pracovníkov na linkách
- Dokumentácia chýb vzniknutých pri výrobných procesoch

- Stabilná práca
- Práca pre menšiu výrobnú spoločnosť rodinného charakteru
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- Práca na 2 zmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou produktov z PUR /polyuretánovej/ peny pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Technik

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná aj pre absolventa strednej školy technického zamerania, prípadne pre kandidáta bez profesionálnej technickej praxe. Do procesov vás zaučíme!

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.