Technik / Nastavovač vstrekolisov v Nitre s nástupom do kmeňového stavu spoločnosti

PL Services Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 650 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme priamo do kmeňového stavu voľné pracovné miesto Nastavovač vstrekolisov / technik strojov. Klient sa zaoberá výrobou plastových výrobkov pre automobilový priemysel. Výroba sa nachádza v priemyselnom parku v Nitre na ulici Dolné Hony.

Náplň práce / pracovné povinnosti:
- Výmena vstrekovacích foriem
- Údržba vstrekolisov zn. Demag vo výrobe a spolupráca pri údržbe pneumatických strojov zn. Sepro na montáži
- Zabezpečenie bezproblémového chodu sériovej výroby
- Dohliadať na dodržovanie operačných postupov
- Kontrola výsledného produktu

- Pracovná ponuka je obsadzovaná na 3 zmeny (7,5 - hodinové + 30 minút prestávka):
Ranná zmena 6:00 - 14:00
Nočná zmena 22:00 - 6:00
Poobedná zmena 14:00 - 22:00

- Menší kolektív
- Zmluva na dobu neurčitú
- Nástup priamo do interného stavu klienta
- Dochádzkový bonus
- Výkonnostný bonus
- Motivačný bonus
- Kurzy AJ
- Stravné lístky
- Školenie v zahraničí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Klient sa zaoberá výrobou plastových výrobkov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nastavovač strojov

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Nastavovač / Technik vstrekolisov
1

Komunikatívnosť
Zodpovednosť
Aktívny prístup k práci
Prax na pozícii je nutná

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov, od vstupných pohovorov, až po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky s kanceláriami v Bratislave, Nitre a Prahe.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje, aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu. Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

www.PersonalityHR.com

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

PL Services Slovakia, s.r.o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra