Pridať inzerát

Pracovník skladu / vodič VZV - Košice

PKZ Slovakia spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacFixná zložka mzdy vo výške 855 Eur a variabilná zložka mzdy vo výške 150 Eur - vyplácaná už počas skúšobnej doby
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca v 2-zmennej prevádzke
* vykládka a nakládka tovaru
* uskladňovanie a evidencia tovaru
* kompletizovanie tovaru podľa objednávok
* príprava tovaru na expedíciu konečnému zákazníkovi
* práca s pc a so skenerom
* manipulácia s tovarom s vysokozdvižným vozíkom a vysokozdvižným zakladačom

* pracovný pomer na dobu neurčitú
* možnosť získať oprávnenie na vedenie VZV (po odpracovaní polroku zdarma)
* príspevok na osobné poistenie proti prípadným neúmyselným škodám
* pomoc a poradenstvo pri prípadných exekučných konaniach
* príležitosť k profesijnému a osobnostnému rozvoju
* motivujúce a ústretové vedenie s transparentnými a dosiahnuteľnými cieľmi
* príjemné pracovné prostredie a priateľský tím
* zázemie a kultúra úspešnej a stabilnej medzinárodnej logistickej spoločnosti
* pestrá škála benefitov prezentovaná osobne pri pracovnom pohovore

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky prijaté životopisy starostlivo posúdime a o výsledku Vás budeme informovať. Po splnení požiadaviek Vás pozveme na osobné stretnutie, kde si vysvetlíme bližšie informácie k pozícii a práci u nás. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* prax v sklade napr. počas brigád je výhodou
* platný preukaz VZV je taktiež výhodou
* zodpovednosť a čestnosť
* záujem pracovať v tíme a učiť sa nové veci
* trestná bezúhonnosť
* zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve je výhodou
* znalosť práce s PC

Spoločnosť PKZ bola založená v januári roku 1996. Aktívnym pôsobením vo všetkých oblastiach logistických služieb sa naša spoločnosť vypracovala na spoľahlivého a stabilného partnera pre svojich zákazníkov na Slovensku i v zahraničí. Skupina PKZ je dlhodobo členom jednej z najvýznamnejších logistických spoločností na svete, Hellmann Worldwide Logistics, kde ako partneri poskytujeme svoje služby na celom svete. Skupina PKZ aktívne buduje modernú, dynamickú a profesionálnu logistickú spoločnosť, ktorej nevyhnutným predpokladom úspechu sú jej skvelí a motivovaní zamestnanci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov