Pridať inzerát

Strojník

PKT way s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.Finálna výška mzdy bude dohodnutá na stretnutí v závislosti od skúseností a zručností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja,
- údržba a bežné opravy, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

- seriózny zamestnávateľ
- stabilná a dlhodobá práca
- koncoročný bonus
- stravné lístky
- možnosť rozšírenia rôznych odborných preukazov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

Strojník/Vodič

Počet rokov praxe

2

-platné osvedčenia a prax s hydraulickou rukou (vítané, prípadne firma zabezpečí školenie a prax)
-lekárska prehliadka a psychotesty
-výborné orientačné schopnosti
-pracovitosť a svedomitosť

Sme rodinná firma pôsobiaca v stavebnej oblasti, kde sa snažíme splniť našim zákazníkom ich najrôznejšie priania. Primárne sa zameriavame na výstavbu a rekonštrukciu chodníkov a ciest , výkopové práce a iných stavebných prác v závislosti od požiadaviek klienta. Orientujeme sa najmä na východné Slovensko, no neváhame si za zákazníkom aj vycestovať. Naši zamestnanci sú preto veľmi flexibilní a vždy sa snažíme o profesionálny prístup nie len k práci ale aj smerom ku komunikácii so zákazníkom, vďaka ktorej môžeme lepšie porozumieť požiadavkám klienta a tak premeniť jeho predstavy na skutočnosť. To, že sa snažíme o profesionálny a korektný prístup dokazuje aj to, že nefigurujeme v žiadnom zozname dlžníkov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci