Pridať inzerát

majster (Mamager) na stavbe

PKP-SK,s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Parková 3, Zlaté Moravce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: 01.05.2018
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Disponujeme s modernou stavebnou mechanizáciou 3D nivelácia
- realizujeme kompletné HTU
-prax v danej oblasti
- riadenie a koordinovanie stavebných prác, stavebneho diela , tým strojnikov na stavbe,
-komunikácia so zákaznikmi
-vypracovanie dokunentácie ,cenové ponuky

prostredie v stabilnej spoločnosti, firemné auto, možnosť ubytovania,
motivujúce platobné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Volať len vážny uchádzači o pracovnú pozíciu !

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom,organizačné a komnunkačné schopnosťi, dochviľnosť,

Firma vznikla v roku 1999.Po dlhoročných skúsenostiach sme sa vypracovali na úspešnú a prosperújúcu firmu,ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti medzinárodnej prepravy.Ppostupne sme si vybudovali vlastný prekladkový terminál ,službu mobilného pneuservisu postupom sa zriadila divízia stavebnej mechanizácie.Kvalita vozového parku je jednou z hlavných priorít firemnej stratégie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Parková 3
953 05 Zlate Moravce