Pridať inzerát

Vedúca smeny v prevádzke LÁRY FÁRY

PK Trading, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 250 EUR/mesiac+ k základnému platu dopĺňame mesačné odmeňovanie podľa výsledkov v prevádzkov v oboch častiach prevádzky - vyššia mzda samozrejmosťou v prípade požadovaných skúseností v oblasti gastronómie a obchodu
  • Termín nástupu: 4.10.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné denné zorganizovanie bežného chodu prevádzky na jednej smene so všetkými náležitosťami
1, časť prevádzky je palacinkárňo - kaviareň
2, časť prevádzky je obchod so slovenskými tradičnými výrobkami

zamestnanec bude zodpovedný za riadny denný chod prevádzky na svojej smene, objednávky, prípravu občerstvenia podľa štandardov prevádzky, dokladanie tovaru, čistotu na prevádzke,

- stabilná práca ( v prípade aj 10tej vlny neprepúšťame)
- denné občerstvenie grátis k príspevku na stravu uvedeného podľa zákona
- prispôsobenie pracovného času ( nutné však odpracovať mesačný fond prac. času )
- uhradenie hygienického školenia zamestnávateľom ( v prípade ak ho zamestnanec nemá, ale je ochotný na sebe pracovať )
- možnosť učiť sa pod skúsenými nadriadenými

V prípade záujmu poprosíme poslať Váš životopis na e-mail a vybraným uchádzačom, v prípade, že spĺňajú naše kritéria sa ozveme.
Vzhľadom k tomu, že hľadáme stabilného kolegu do našej prevádzky, poprosím aby sa ozývali len vážny záujemcovia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

služby, gastronómia, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Podnikové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

služieb a obchodu

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť
- stabilita
- chuť zdokonaľovať seba a tým pádom aj pracovné prostredie
- odolnosť pracovať pod stresom
-- komunikatívnosť
- pozitívny vzťah k zákazníkom
- poriadkumilovnosť
- pochopenie konceptu predaja slovenských výrobkov

Naša firma prevádzkuje od r . 2016 kaviarne spojené s výrobou palaciniek LÁRY FÁRY, aktuálne v prevádzke na Štrbskom Plese a v Trenčíne.

V roku 2021 sme otvorili obchodík s tradičnými slovenskými výrobkami na Štrbskom Plese, který je súčasťou existujúcej prevádzky.

Napriek rôznym covid prestávkam sa považujeme za stálu spoločnosť a tí najlepší zamestnanci sú s nami od začiatku roku 2019 nepretržite.
Riadime sa heslom čo dáš - dostaneš. Takže Keď nám vieš dať svoju výbornú pracovnú službu, my Ti vieme dať istotu, kvalitné finančné ohodnotenie a dlhodobé zázemie v našej spoločnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Okoličné 937
031 04 Liptovský Mikuláš