Pridať inzerát

Manažér prevádzky Pizza Hut Bratislava - buď súčasťou rastu

Pizza Hut

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 700 EUR/mesiac150 EUR príspevok na uniformu v čistom k výplate voľnočasové poukážky Edenred v hodnote 55 EUR
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOP značka pizze sveta rastie na Slovensku - BUĎ TOHO SÚČASŤOU
Do reštaurácie Pizza Hut v Bratislave príjmeme manažéra!
Na tejto pozícii budeš riadiť celú reštauráciu a tvojou každodennnou náplňou bude budovanie stabilného tímu a jeho motivácia, doručovanie výsledkov a podieľanie sa na rozvoji spoločnosti Pizza Hut na Slovensku.
Skúsenosti v gastronómii výhodou, nie však podmienkou.

Patríš medzi nás, ak …
* zvládaš zorganizovať seba aj iných a máš skúsenosti s vedením tímu
* máš obchodné myslenie a analytické schopnosti
* spokojný hosť je na 1.mieste za všetkých okolností
* si spoľahlivý, flexibilný a máš tímového ducha
* chuť sa rozvíjať a učiť novým veciam
* hledáš dlouhodobou práci!

Na tejto pozícii ťa čaká …
* zodpovednosť za chod celej reštaurácie a vedenie smien a organizácia tímu na smene
* obsluha hostí, ako vedúci budeš príkladom celému tímu
* budovanie stabilného tímu – jeho zaškolenie, motivácia, hodnotenie, rozvoj ...
* sledovanie finančných výsledkov, spracovanie analýz predaja a ich prezentácia regionálnemu manažérovi na mesačnej báze
* budeš zodpovedať za kvalitu zákaznického servisu – spokojnosť, riešenie šťažností či neštandardných situácií

* garantujeme Ti prácu aj počas corony - všetky naše prevádzky boli, sú a budú otvorené :)
* zmluvu na dobu neurčitú hneď od prvého dňa
* základní mzdu od 1100 EUR + 150 EUR príspevok na uniformu v čistom k výplate
* širokú ponuku firemných benefitov a bonusov (voľnočasové poukážky Edenred v hodnote 660 EUR ročne, Multisport karta, ročný bonus za výsledky a osobné ohodnotenia)
* saunový svet pre našich zamestnancov zdarma, pre najšikovnejších thajské masáže zdarma
* výhody v rámci našich značiek - AmRest ( Burger King, Starbucks, KFC pod Amrestem)
* jedlo na zmene zdarma
* služobný telefón
* možnosť flexibilného plánovania zmien a dovoleniek
* teambuildingové aktivity a párty
* školenia a osobný rozvoj vo veľkej nadnáodnej korporácii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AmRest Holdings SE je najväčším nezávislým prevádzkovateľom reštaurácií v strednej a východnej Európe s rastúcou medzinárodnou prítomnosťou. Od roku 1993 sme na základe pevnej frenčízy a spolupráce spoločných podnikov, vybudovali portfólio dobre zapamätateľných a silných značiek ako sú KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest taktiež vlastní značku La Tagliatella. V roku 2013 AmRest získal dve unikátne značky v Číne – Blue Frog a Kabb. O dva roky neskôr, v roku 2015, ohlásil AmRest akvizíciu 19-tich kaviarní Starbucks v Bulharsku a Rumunsku.
Dnes AmRest prevádzkuje viac ako 1900 reštaurácií typu Quick Service a Causual Dining. Skrz našu kultúru doručí výborné jedlo a výnimočné služby za prijateľné ceny každý deň takmer 18 tisíc zamestnancov v 13 krajinách sveta.