Pridať inzerát

Barman - barmanka, čašník-čašníčka SPILKA beer&restaurant

PivRest, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Legionárska 8, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahojte priatelia do reštaurácie Spilka hľadáme barmanov a čašníkov. Pracovná doba od je od 11:00 - 23:00 hod. Ak nie si hotový barman-ka alebo čašník-čka môžeš začať u nás a postupne sa vypracovať. Máme miesto aj pre teba.

Ponúkame stále pracovné miesto a garantovaný príjem, v novej, výborne vybavenej reštaurácii. Počas Covid-u sme neprepustili žiadnych našich zamestnancov z dôvodu znižovania stavov a teraz chceme náš pracovný team naopak ešte rozšíriť. Ponúkame prácu na TPP, pracovné oblečenie, možnosť kariérneho rastu a posunu aj na vyššie platené pozície, ako aj možnosť ďalšieho rozvoja v našich partnerských prevádzkach. Samozrejmosťou sú preplatené dovolenky a nadčasy. Ponúkame rôzne zamestnanecké výhody, ako aj interné teambuildingy v rámci Slovenska ako aj mimo SR.

Stručný profesný životopis prosím zaslať na mailovú adresu: info@restaurantspilka.sk. Všetci vhodní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Na základe vášho životopisu a žiadosti vás budeme kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2021 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník - barman

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovednú osobu so zmyslom pre tímovú prácu, čistotu a detail, ktorí majú chuť na sebe makať a pracovať v mladom teame, pod vedením skúseného manažéra a šéfkuchára.

Spilka beer&restaurant vznikla ako nová reštaurácia v Bratislave na Legionárskej ulici. Ide o piváreň ktorá je situovaná v historickej starej budove bývalého pivovaru Stein, kde to viac ako 150 rokov "žilo pivom". Poslaním reštaurácie SPILKA je vytvoriť ikonické miesto, kde sa spája výborné pivo s kvalitnou poctivou kuchyňou, nenapodobiteľným ​autentickým interiérom, ale aj rôznymi eventami , ktoré budú vytvárať nezabudnuteľnú atmosféru.

Adresa spoločnosti

Legionárska 8
81107 Bratislava

Kontakt