Pridať inzerát

Elektromontér

PIVOT + QARI, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sokolovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacBonusy pri dosahovani cielov, finalna mzda zalezi od skusenosti kandidata
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pri predmontáži pripravujeme aj tie časti strojov a zariadení, ktoré si vyžadujú cit pre jemnú elektrotechniku. Naše technologické zariadenia sú individuálne navrhnuté potrebám zákazníkov, musia sa im presne prispôsobiť a byt dôkladne skontrolované.

Preto hľadáme špecialistov a profesionálov, ktorých náplňou práce bude:

- elektromontáž častí nových strojov a zariadení
- montáž automatizačných prvkov
- tahanie kablov po stroji pri dopravnikovych linkach a mnoho ineho

- flexibilná pracovná doba
- individuálny odmeňovací systém
- Stravovanie za 0,8€
- Sluzobny mobil
- Sluzobne auto k dispozicii v ramci pracovnych povinnosti
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj
- firemne zlavy a ine
- masaze na pracovisku min 1x do mesiaca

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2022 (ostáva ešte 88 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

word - Mierne pokročilý
Excel - Mierne pokročilý
EPLAN - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyučený v odbore elektromechanik slaboprúd (maturita výhodou)
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- vyhláška §21 (č. 508/2009)
- znalosti práce s PC - výhodou
- požadovaná prax min. 2 roky - elektroinštalácia / elektromontáž strojov

Spoločnosť PIVOT+QARI je slovenská firma etablovaná na trhu od roku 1992 ako výrobca obchodných a výrobných zariadení. Hlavným predmetom činnosti je návrh a dodávka výrobných technológií pre e-commerce, logistiku a automobilový a priemysel. Spoločnosť disponuje vlastnými výrobnými priestormi a strojovým parkom s celkovým počtom 50 zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov