Pridať inzerát

Asistentka predaja

Piskacietricka.sk s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Twin City Tower, Továrenská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.7.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne Pískacie v TWIN CITY TOWER hľadáme na dlhodobú spoluprácu sympatickú usmievavú stabilnú kolegyňu, ktorá má kladný vzťah k móde a dizajnu, baví ju práca s ľuďmi, ochotne poradí a zodpovedne povedie chod našej prevádzky. Jedná sa o TPP, mzda 900,- / mes. brutto + 1% provízia z predaja. Nástup ideálne čo najskôr. Ak ťa naša ponuka zaujala a chceš sa stať súčasťou nášho tímu, pošli nám prosím CV (ak môžeš, prilož aj fotku) na: cv@piskacie.com

- zamestnanecká zľava na pískacie produkty -30%
- provízia z predaja +1%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milú, prívetivú kolegyňu s prozákazníckym prístupom.

Slovenská lokálna značka oblečenia pôsobiaca na slovensku 8 rokov. Zaoberá sa šitím textilu - pískacieho oblečenia pre celú rodinu. Prevádzkuje dve kamenné predajne v Bratislave a v Trnave na Štefánikovej.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Piskacietricka.sk s.r.o.
Kulíškova 29
82108 Bratislava