Pridať inzerát

Každý den uvidíte výsledek své práce! Servisní technik SK

Piovan Czech Republic s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Trnava
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 600 - 2 000 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu a zajímavou práci ?

V oblasti výrobních strojů se cítíte jako ryba ve vodě ?

Nevadí Vám cestovat a nacházet technická řešení ?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás !

Právě hledáme zručného a výkonného člověka na pozici:

Servisní technik – region Západní Slovensko

Výsledkem Vaší práce budou nainstalované nové stroje a systémy v daném regionu, a také seřízené a plně funkční stroje po Vašem servisním zásahu. Součástí práce je technická podpora zákazníků. Našimi zákazníky jsou výrobní společnosti, jenž vyrábějí plastové díly a sestavy zejména pro automobilový průmysl.

Pro výkon na pozici servisního technika potřebujete:

- SŠ vzdělání elektrotechnického směru

- Elektro vyhlášku 50/78 sb. §6 pro práci na elektrických zařízeních

- zájem o obor výrobní stroje

- běžnou znalost práce na PC (MS Office)

- řidičský průkaz sk. B, pro cestování cca 4 dny v týdnu

- samostatnost a aktivní přístup k pracovním povinnostem

- výhodou jsou zkušenosti se servisem výrobních strojů a zařízení

- bydliště v regionu Západní Slovensko (ideálně na ose mezi Žilinou a Trnavou, popř. Nitra)

- nebo bydliště na Moravě (např. Uherský Brod, Valašské Klobouky, Rožnov p.R., Frýdek-Místek, Třinec)

- anglický jazyk na základní komunikativní úrovni je výhodou, můžete jej potřebovat při řešení servisní podpory

Úspěšným kandidátům nabízíme:

- velmi zajímavou a perspektivní práci v úspěšné společnosti a rostoucím oboru

- nebudete se nudit a každá instalace je unikátní

- platové ohodnocení 1.600 - 2.000 EUR/měsíc

- roční bonusy dle dosažených osobních výsledků

- týden dovolené navíc (celkem 25 dnů)

- výjezdy k servisním zásahům přímo z místa bydliště

- penzijní připojištění, stravné

- flexibilní pracovní dobu s možností samostatného plánování

- služební automobil střední třídy s možností výběru

- notebook a mobilní telefon

- možnost osobního růstu v rámci nadnárodní společnosti

- zaškolení zkušenějšími kolegy a na centrále v zahraničí

Více informací o naší společnosti naleznete na www.piovan.com

Chcete dostat příležitost se realizovat u nás ? Pokud ano, napište nám, rádi Vám odpovíme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou