Pridať inzerát

Medicínsky / farmaceutický reprezentant

Pinia Pharmaceutical s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 500 EUR/mesiacbonusy měsíční
  • Termín nástupu: nastup ihned
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia spoločnosti a jej produktov v odbore a vo zverenom regióne. Rozvíjanie a upevňovanie vzťahov s lekárnami. Plánovanie a realizácia návštev. Akvizičná činnosť. Informovanie klientov o propagačných aktivitách a školeniach. Uplatňovanie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne. Aktívna účasť na odborných školeniach, seminároch a veľtrhoch. Plnenie stanovených predajných výsledkov. Náležitá administratívna činnosť, reporty a tvorba databázy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmacía, obchod

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Počet rokov praxe

1

Sme spoločnosť zaoberajúca sa dodávkou a propagací tovaru v lekárňach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov