Pridať inzerát

Obchodný zástupca

PIMA, s.r.o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 EUR/mesiacodmeny: 0 - 500 EUR mesačne, priemerná čistá mesačná mzda predstavuje 950 - 1100 EUR v čistom
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priamy kontakt so zákazníkmi, zabezpečovanie predaja a vytváranie objednávok vo zverenom regióne u pridelených zákazníkov, starostlivosť o zákazníkov

- práca na plný úväzok v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- výplaty vždy na čas do 10. dňa v mesiaci
- preplatenie periodických školení súvisiacich s vykonávaním práce
- poskytnutie pracovných odevov
- zamestnanecká zľava vo firemnej predajni

Hľadáme spoľahlivého človeka s príjemným vystupovaním a chuťou pracovať!
Životopis zasielajte výhradne s FOTOGRAFIOU na emailovú adresu - kotrha@pima.sk

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov a starostlivo vyberieme vhodných kandidátov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov ostatným vopred ďakujeme.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- príjemné vystupovanie v telefonickom i osobnom kontakte
- znalosť procesov v obchode výhodou
- schopnosť argumentovať,
- komunikatívnosť, flexibilnosť
- bydlisko uchádzača preferujeme v Trenčíne alebo blízkom okolí

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti gastronómie pre maloobchod a veľkoobchod na Slovenskom trhu už od roku 2006.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pod Sokolice 4
91101 Trenčín