Pridať inzerát

Pracovník zákazníckej podpory s maďarským jazykom

Pilulka.sk, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pestovateľská 3, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiack základnej mzde prináleží samozrejme aj variabilná zložka v podobe KPi
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pilulka je úspešná, stabilná a neustále rastúca spoločnosť. Sme na trhu už niekoľko rokov a sme jedným s navýznamnejsích hráčov na farmaceutickom trhu v Českej republike na Slovensku a Rumunsku. Aktuálne je čas na expanziu do nových regionov (Maďarska a Rakúska) našej e-commerce platformy. Preto aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorá nám s rozbehom v Maďarsku pomôže z pozície
customer support.

Tvojou úlohou bude:
- komunikácia so zákazníkmi telefonická aj mailová
- spravovanie recenzii
- príprava podkladov pre reklamačné oddelenie
- príjem objednávok
- správa a evidencia objednávok
- bežna administratíva

- Príležitosť byť pri vzniku projektu, ktorý ma predpoklad masívne rásť v nasledujúcich rokoch a s tým spojený kariérny rast
- Start-upový duch so zázemím skúsenej spoločnosti, nie sme žiadny korporát
- Firemná kultúra pre nás nie je prázdny pojem - naším cieľom je vytvoriť príjemne, inšpiratívne prostredie, kde sa vzájomne učíme a baví nás spoločne strávený čas, občas aj po práci
- Zamestnanecké benefity ako je zľava na nákup, jazykové kurzy, Multisport karta

Hľadáme kolegu, ktorý sa nebojí práce ani výzvy. Má drive a motivujú ho vlastné výsledky a rast.

Životopisy zasielať na [email protected]
Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky s pozvánkou na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- bežná uživateľská práca s počítačom
- zodpovedný prístup
- proaktívny postoj k práci
- predošlé skúsenosti s prácou na zákazníckej podpore prípadne call centre výhodou

Sme moderná, úspešná, stabilná a rýchlo rastúca distribučná spoločnosť liečivých prípravkov a doplnkového sortimentu, prevádzkujúca internetové lekárne Pilulka.sk.
Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, vďaka čomu sa už šiesty rok tešíme nepretržitému nárastu objednávok a spokojných zákazníkov. Je nás už viac ako 100 zamestnancov na Slovensku, no napriek tomu udržiavame rodinnú atmosféru, tímového ducha a vzájomný rešpekt. Zaujíma nás názor každého zamestnanca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Šurkalová
E-mail: poslať životopis