Pridať inzerát

Manager Nákupu s maďarským jazykom

Pilulka.sk, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacna mzde sa vieme dohodnúť na základe skúseností, kvartálne odmeny na základe vyhodnotenia osobných KPi
  • Termín nástupu: ASAP, Prípadne sa vieme aj dohodnúť
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pilulka je úspešná, stabilná a neustále rastúca spoločnosť. Sme na trhu už niekoľko rokov a sme jedným s navýznamnejsích hráčov na farmaceutickom trhu v českej republike na Slovensku a Rumunsku. Aktuálne je čas na expanziu do nových regionov (Maďarska a Rakúska) našej e-commerce platformy. Preto aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorá nám s rozbehom v Maďarsku pomôže z pozície Manažér nákupu.

Každý deň bude úplne iný, ale predovšetkým budeš:
- Strategicky riadiť nákup pre maďarský trh
- Optimalizovať nákupné procesy
- Analizovať náklady, ponuku a dopyt, konkurenciu a na základe získaných údajov
upravovať a stanovovať ceny
- Riadiť výber dodávateľov a súvisiace dokumentácie
- Implementovať vyjadnávacie koncepty a stratégie
- Spolupracovať s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti

- Príležitosť byť pri vzniku projektu, ktorý ma predpoklad masívne rásť v nasledujúcich
rokoch a s tým spojený kariérny rast
- Start-upový duch so zázemím skúsenej spoločnosti, nie sme žiadny korporát
- Firemná kultúra pre nás nie je prázdny pojem - naším cieľom je vytvoriť príjemne,
inšpiratívne prostredie, kde sa vzájomne učíme a baví nás spoločne strávený čas, občas
aj po práci
- Zamestnanecké benefity ako je zľava na nákup, jazykové kurzy, Multisport karta

Hľadáme kolegu, ktorý sa nebojí práce ani výzvy. Má drive a motivujú ho vlastné výsledky a rast.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- Odolnosť voči stresu, keďže sa v Pilulke vždy niečo deje a predovšetkým rýchlo :D
- Skvelé komunikačné schopnosti
- Dobrá znalosť MS Office - najmä MS Excel a MS Powerpoint
- Drive smerom k výsledkom
- Výborné analytické myslenie
- Skúsenosti s e-commerce
- Radosť skúšať niečo nové
- Nepoznáš slová “nedá sa” a “nezvládnem”
- Schopnosť vyjednávať

Sme moderná, úspešná, stabilná a rýchlo rastúca distribučná spoločnosť liečivých prípravkov a doplnkového sortimentu, prevádzkujúca internetové lekárne Pilulka.sk.
Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, vďaka čomu sa už šiesty rok tešíme nepretržitému nárastu objednávok a spokojných zákazníkov. Je nás už viac ako 100 zamestnancov na Slovensku, no napriek tomu udržiavame rodinnú atmosféru, tímového ducha a vzájomný rešpekt. Zaujíma nás názor každého zamestnanca.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Šurkalová
E-mail: poslať životopis