Pridať inzerát

Recepčná/Recepčný do Kúpeľov Červený Kláštor Smerdžonka

PIENINY RESORT, s. r. o.

  • Miesto práce: KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka, Červený Kláštor - kúpele
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacMzdové podmienky sa môžu meniť na základe skúseností a expertízy uchádzača Príplatky/bonusy za úspešný predaj služieb a produktov zariadenia a snahy pracovníka
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- Ponuka a predaj ubytovania a služieb v zariadení
- Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácii hostí
- Predaj hotelového produktu /doplnkového tovaru a služieb
- Komunikácia s inými oddeleniami kúpeľného zariadenia
- Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie
- Administratíva spojená s chodom recepcie
- Zaznamenávanie príchodov a odchodov hostí
- Predaj vstupov do wellness centra a bazéna, vydávanie/prijímanie plachiet/uterákov/kľúčov od skriniek, zúčtovanie klienta pri odchode v prípade čerpania služieb vo vodnom bare
- Vystavovanie účtov pre hostí

ZODPOVEDNOSŤ:
- Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie
- Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti
- Zodpovedá za poskytovanú úroveň služieb
- Dbá o starostlivosť a spokojnosť zákazníkov
- Zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie
- Zodpovednosť za vzniknuté škody

- Moderné pracovné prostredie
- Možnosť využívania služieb hotela za zvýhodnené ceny (káva, nápoje, jedlá…)
- Bezplatný vstup do Wellness a 50% Wellness vstup zľava pre rodinných príslušníkov
- Školenie a vzdelávanie, osobný rozvoj, možnosť kariérneho rastu
- Možnosť ďalšieho privyrobenia na našich cateringových akciách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- Znalosť anglického jazyka (základy)
- Znalosť iného cudzieho jazyka je VÝHODOU
- Schopnosť pracovať s PC (Microsoft Office - Word, Excel, Power Point)
- Schopnosť komunikovať digitálne (mobilom, PC) webovými komunikačnými platformami/aplikáciami
- Znalosť a skúsenosť operačných a rezervačných systémov Gubi Spa, FOODMAN - Food 600, Hores 10, je VÝHODOU

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojálnosť, kreativita, flexibilita, ochota
- Vysoké pracovné nasadenie, Orientácia na zákazníka, Orientácia na výkony hotela
- Profesionálne a príjemné vystupovanie
- Pozitívny prístup k práci a otvorenosť k zmenám
- Komunikatívna, dynamická osobnosť, tímový hráč

KÚPELE ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka na severovýchode Slovenska, sa nachádzajú v obľúbenej turistickej destinácii Pieninského parku. Sú zamerané predovšetkým na liečbu neprenosných chorôb kože a dýchacích ciest, ale aj ochorení pohybového ústrojenstva, duševných a ďalších chorôb. Zariadenie poskytuje ubytovacie, liečebné, relaxačné (Wellness) a gastronomické služby pre kúpeľných, komerčných ale aj neubytovaných hostí.
Kúpele si doposiaľ získali množstvo priaznivcov a stálych hostí. Naším cieľom a víziou je neustále zlepšovanie a rozširovanie našich služieb. Novinkou je novo vybudovaný penzión s vnútorným WELLNESS centrom, bazénom, vodným barom a saunovým svetom; novými relaxačnými a ubytovacími službami.

Naša dynamická spoločnosť je orientovaná na neustály rast a rozvoj vlastných služieb, nielen pre dobro a spokojnosť našich zákazníkov ale aj zamestnancov. Náš personál tvorí tím pracovitých a cieľavedomých ľudí, ktorí k sebe hľadajú rovnako naladených a zmýšľajúcich kolegov a priateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov