Pridať inzerát

PHT a.s. - Obchodní zástupce pro SK

PHT a.s.

  • Místo práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 200 - 2 200 EUR/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká společnost, zaměřená na velkoobchod se sortimentem železářského a hobby zboží a s tradicí v oboru od roku 1996, hledá pro posílení klientského servisu obchodního zástupce na Slovensku pro oblast Trnavského kraje, Bratislavského kraje, Nitranského kraje a části Banskobystrického kraje. Preferujeme spolupráci POUZE na živnostenský list.

Hlavní činnost dané pozice je udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími obchodními partnery na bázi pravidelných návštěv a vyhledávání nových obchodních příležitostí a zákazníků.

Vhodným kandidátem je pro nás uchazeč, který je aktivní řidič a nevadí mu cestovat v rámci svěřeného regionu, disponuje obchodním duchem a praxí na obdobné obchodní pozici, orientuje se v oboru nářadí, železářského a hobby sortimentu. Výhodou je znalost maďarského jazyka.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti, která se neustále rozvíjí, rozmanitou práci se zajímavým sortimentem, možnost nadprůměrných výdělků, firemní vozidlo k soukromému využití, telefon a notebook, zaměstnaneckou slevu na firemní sortiment, profesní školení a řadu dalších výhod.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Česká společnost, zaměřená na velkoobchod se sortimentem železářského a hobby zboží a s tradicí v oboru od roku 1996

Adresa společnosti

Na stráži 1410/11
Praha