Pridať inzerát

Obchodní zástupce

PHT a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Velkoobchodní firma se sortimentem železářského zboží hledá pro posílení klientského servisu obchodního zástupce pro východní část Slovenska. Preferovaná forma spolupráce na živnostenský list.

Hlavní činností je udržování a rozvíjení stávajících vztahů s obchodními partnery na bázi pravidelných návštěv.

Hledáme člověka, kterého baví cestování v rámci daného regionu, je pro něj výzvou obchodní činnost a rozumí sortimentu železářského zboží. Předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici je výhodou. Znalost maďarského jazyku výhodou.

Nabízíme možnost nadprůměrných výdělků, vozidlo k soukromému využití, práci se zajímavým sortimentem, profesní školení a řadu dalšího.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis s uvedením jaké schopnosti či zkušenosti nabízíte.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou