Elektrotechnik - Špecialista montáže 3D skenovacích zariadení

Photoneo s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plynárenská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiaca viac na základe skúseností
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš príbeh sa začal v roku 2013 v hlavnom meste Slovenska, keď traja inžinieri začali napĺňať svoju víziu: dať oči a inteligenciu robotom na celom svete, aby ho videli a pochopili.
Na tejto pozícii budeš mať možnosť byť súčasťou tejto vízie a to pri úlohách ako:

- montáž a kompletizácia produktov divízie Sensors (3D skenovacie zariadenia)
- elektrotechnické a mechanické úlohy v procese výroby
- konfigurácia zariadenia v procese výroby
- spolupráca na testovaní nových produktov
- spolupráca na montáži prototypov, návrhy na zlepšenie v procese
- ďalšie úkony podľa pokynov zamestnávateľa

Vo Photoneo si môžeš vyskladať svoje benefity na mieru.
Môžeš si vybrať jeden benefit z balíčka MAIN, v ktorom nájdeš:

- celoročnú električenku
- príspevok na rekreáciu
- celoročnú starostlivosť v Procare
- školenie, konferencia alebo iná vzdelávacia aktivita, ktorá nie je typickou súčasťou povinných jázd k pozícii, ale súvisí s výkonom povolania
- skomfortnenie pracovného prostredia (či je to nový stôl, stolička, alebo slúchadlá necháme na tebe)

Tvoja flexibila je pre nás dôležitá:
- neobmedzený počet sick days, keď sa necítiš dobre
- zabezpečené parkovanie

Peňažné odmeny:
- štedrý referral program
- bonus pri narodení dieťaťa a svadbe
- ročný bonus do výšky alebo presahujúci 13.plat

Ďalšie benefity:
- 1x mesačne nárok na hradenú masáž v pracovnom čase
- každý deň raňajky na pracovisku
- plne vybavená kuchynka vždy k dispozícii (kávovar, čaj, sirupy, sóda, mlieko a iné)
- príspevok na multisport kartu
- kurzy angličtiny hradené firmou
- zľavy v rôznych eshopoch
- chill-out zóna s ping-pongovým stolom a stolným futbalom
- zariadená terasa s výhľadom na Bratislavu

Priamo na pracovisku stretneš (a to nie je klišé) veľmi pozitívne naladený kolektív, ktorý býva častokrát to najdôležitejšie, čo nás vie v práci motivovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v elektrotechnike/optike
- Manuálna zručnosť
- Precíznosť
- Schopnosť učiť sa nové veci
- Analytické myslenie
- Ochotný vyšetrovať, odstraňovať problémy a hľadať riešenia problémov nájdených v systéme
- Schopnosť dodržiavať termíny

The journey of our company started in 2013 when 4 friends came up with the idea to provide eyes for robots worldwide so that they could see and understand it. This idea led to a series of patents and awards. Shortly thereafter, the four-man company grew into a 220+ people technological sanctuary for machine vision and smart automation enthusiasts & innovators.

The company has offices in the USA, China, and Slovakia, from where we deliver machine vision technology and robotic intelligence software to almost every country in the world. Today, Photoneo technology helps companies improve the performance and efficiency of countless applications in manufacturing, fulfillment, and assembly, including bin picking and pick & place tasks, robot guidance, machine tending, inspection & quality control, or 3D model creation.

In 2021 Photoneo launched its new Business Unit BRIGHTPICK, the first fully automated fulfillment solution for warehouses and grocers and added to its broad competences and industries served. Being a part of Photoneo means being a part of a team that continuously pushes the boundaries further and creates space for solutions of the future. Join us!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Angelika Paliderová
E-mail: poslať životopis