Pridať inzerát

IT infraštruktúrny špecialista

Photoneo s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacZačiatočný plat môže byť vyšší v závislosti od konkrétnych znalostí a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Primárnym cieľom pozície je prevziať komplexnú IT infraštruktúru vyhradenú pre automatizované sklady u zákazníkov. Budete súčasťou integračného tímu, ktorého úlohou bude implementácia riešenia, ako aj jej zabezpečenie bezproblémovej prevádzky počas celého životného cyklu projektu. Budete súčasťou tímu dodávky projektu, ktorý bude nasadzovať automatizované sklady využívajúce pokročilú mobilnú robotiku a AI v EÚ a USA. Budete úzko spolupracovať s projektovými inžiniermi a tímom DevOps.

Hlavné zodpovednosti:
- Zodpovednosť za integračnú podporu a poradenstvo pre našich partnerov
- Konfigurácia a správa IT infraštruktúry na diaľku v priestoroch klienta
- Analýzy a izolácia problémov, riešenie problémov
- Správa IT bázy
- Vytvárať a udržiavať príslušnú dokumentáciu medzi jednotlivými stranami
- Úzka spolupráca s tímami projektového manažmentu
- Koordinácia a realizácia integrácie so zákazníkom

Môžeš si vybrať jeden benefit z balíčka MAIN, v ktorom nájdeš:
- Celoročnú električenku
- Príspevok na rekreáciu
- Celoročnú starostlivosť v Procare
- Školenie, konferencia alebo iná vzdelávacia aktivita, ktorá nie je typickou súčasťou povinných jázd k pozícii, ale súvisí s výkonom povolania
- Skomfortnenie pracovného prostredia (či je to nový stôl, stolička, alebo slúchadlá necháme na tebe)

Tvoja flexibila je pre nás dôležitá:
- Homeoffice, keď potrebuješ
- Sick days, keď sa necítiš dobre
- Flexibilne pohyblivá pracovná doba s core časom od 10:00 do 15:00
- Dochádzka na báze dôvery a zodpovednosti k práci, u nás sa “nepípaš”.
- Parkovanie, ak potrebuješ chodiť do práce autom

Peňažné odmeny:
- Bonus pri narodení dieťaťa a svadbe
- Ročný bonus do výšky alebo presahujúci 13.plat

Na spríjemnenie tvojho času v kancelárii:
- Široká ponuka dobrôt a ovocia
- Úplne nové a moderné priestory
- Masáž
- Chill-out zóna (stolný tenis, stolný futbal atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Minimálne 3 roky skúseností s IT infraštruktúrou na pozíciách aplikačný inžinier, systémový administrátor, IT prevádzkový manažér/špecialista a pod.
- Všeobecné znalosti IT v oblasti správy systému, databáz, siete, wifi, bezpečnosti a nasadenia HA
- Skúsenosti s nastavením, správou a riešením problémov so sieťou LAN/WAN a jej IP službami (DHCP, DNS, Firewall a základné smerovanie)
- Bezproblémová ústna a písomná komunikácia v angličtine aspoň na úrovni B2

Photoneo is dynamic, a globally active company focused on research and development of 3D scanners, 3D camera, and robot manipulation solutions. We are a company with a strong investor structure and great growth potential. At the moment, we are offering our 3D scanners and ‘Bin Picking’ solutions and there is a 3D camera soon to be followed.
We aim to cover industrial automation and robotics. Our vision is to give robots human-like eyes and so fully use their potential not only in industry but also in other fields.
For more information please see our website www.photoneo.com.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Michnicová
E-mail: poslať životopis