Pridať inzerát

HR Researcher

Photoneo s. r. o.

  • Miesto práce: Plynárenská 6, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacod 1200€ brutto a viac na základe skúseností
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš rozbehnúť svoju Recruiterskú kariéru vo veľkom štýle a byť dôležitou súčasťou HR tímu? Vo Photoneo vyvíjame a vyrábame robotické oko na počítačové videnie, ktoré bolo ocenené najprestížnejšími cenami v 3D počítačovom videní, ktoré momentálne využíva viac ako 2500 aplikácií na svete. Náš HR tím hľadá skúseného/skúsenú HR Researchera, ktorý má ambície pridať sa do High Tech firmy a podielať sa na hľadaní najlepších kandidátov z celého sveta. Tvojou náplňou práce bude:

- Podieľať sa na pre-selekcii kandidátov z uchádzačov
- Aktívne vyhľadávanie kandidátov v internej databáze, sociálnych sieťach, pracovných portáloch a i.
- Kontaktovanie kandidátov telefonicky, cez sociálne sieťe, cez DB
- Plánovanie prescreenov a prescreenovanie vhodných kandidátov
- Administrácia nášho ATS a updatovanie reportov
- Updatovanie kandidátov s feedbackom
- Recruitovanie svojich vlastných pozícií, ak bude priestor
- Ad-hoc pomoc Recruiterom a HR tímu

Môžeš si vybrať jeden benefit z balíčka MAIN, v ktorom nájdeš:
- Celoročnú električenku
- Príspevok na rekreáciu
- Celoročnú starostlivosť v Procare
- Školenie, konferencia alebo iná vzdelávacia aktivita, ktorá nie je typickou súčasťou povinných jázd k pozícii, ale súvisí s výkonom povolania
- Skomfortnenie pracovného prostredia (či je to nový stôl, stolička, alebo slúchadlá necháme na tebe)

Tvoja flexibila je pre nás dôležitá:
- Homeoffice, keď potrebuješ
- Sick days, keď sa necítiš dobre
- Flexibilne pohyblivá pracovná doba s core časom od 10:00 do 15:00
- Dochádzka na báze dôvery a zodpovednosti k práci, u nás sa “nepípaš”.
- Parkovanie, ak potrebuješ chodiť do práce autom

Peňažné odmeny:
- Bonus pri narodení dieťaťa a svadbe
- Ročný bonus do výšky alebo presahujúci 13.plat

Na spríjemnenie tvojho času v kancelárii:
- Široká ponuka dobrôt a ovocia
- Úplne nové a moderné priestory
- Masáž
- Chill-out zóna (stolný tenis, stolný futbal atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Plynulá Angličtina slovom aj písmom
- Predchádzajúce skúsenosti s researchingom

Photoneo is dynamic, a globally active company focused on research and development of 3D scanners, 3D camera, and robot manipulation solutions. We are a company with a strong investor structure and great growth potential. At the moment, we are offering our 3D scanners and ‘Bin Picking’ solutions and there is a 3D camera soon to be followed.
We aim to cover industrial automation and robotics. Our vision is to give robots human-like eyes and so fully use their potential not only in industry but also in other fields.
For more information please see our website www.photoneo.com.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov