Pridať inzerát

HR Admin/Operations

Photoneo s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plynárenská 1, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacod 1500 € v hrubom v závislosti od skúseností
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Photoneo HR tímu hľadáme novú posilu, ktorá sa bude starať o HR administratívu. Pridaj sa k nám a buď súčasťou firmy, ktorá poskytuje najmodernejšie riešenia v computer vision, robotike a AI po celom svete. Ak si skúsený/skúsená HR Admin/Operations a chceš pracovať v hi-tech firme, neváhaj a pošli CV.“

Tvojou náplňou práce bude:
* Administrácia zamestnaneckých a kontraktorských zmlúv
* Administrácia miezd, komunikácia so mzdovou učtárňou a so zamestnancami ohľadom mzdových otázok
* Zabezpečenie onboarding aktivit (aby vstup novych tvárí do Photoneo prebehol hladko :) )
* Administrácia firemných benefitov
* Zodpovednosť za BOZP
* Administrácia služobných ciest a činnosti súvisiace s firemným vozovým parkom

Vo Photoneo si môžeš vyskladať svoje benefity na mieru.
Môžeš si vybrať jeden benefit z balíčka MAIN, v ktorom nájdeš:
Celoročnú električenku
Príspevok na rekreáciu
Celoročnú starostlivosť v Procare
Školenie, konferencia alebo iná vzdelávacia aktivita, ktorá nie je typickou súčasťou povinných jázd k pozícii, ale súvisí s výkonom povolania
Skomfortnenie pracovného prostredia (či je to nový stôl, stolička, alebo slúchadlá necháme na tebe)

Tvoja flexibila je pre nás dôležitá:
Homeoffice, keď potrebuješ
Sick days, keď sa necítiš dobre
Flexibilne pohyblivá pracovná doba s core časom od 10:00 do 15:00
Dochádzka na báze dôvery a zodpovednosti k práci, u nás sa “nepípaš”.
Parkovanie v garáži, ak potrebuješ chodiť do práce autom
U nás nájdeš expertov na rôzne technické témy, ktorých práca a riešenie problémov baví.

Peňažné odmeny:
Štedrý referral program
Bonus pri narodení dieťaťa a svadbe
Ročný bonus do výšky alebo presahujúci 13.plat

Na spríjemnenie tvojho času v kancelárii:
Široká ponuka dobrôt a ovocia
Masáž

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR administratíva

Počet rokov praxe

4

Min 4 roky na pozícii HR Administrator pripadne podobnej pozícii
MS Excel na vyššej užívateľskej úrovni
Angličtina na urovni C1
Precíznosť
Zodpovednosť
Radosť z práce

Photoneo is a leading provider of robotic vision and intelligence. Based on a patented 3D technology, Photoneo has developed the world’s highest resolution and highest accuracy 3D camera, thus unlocking the full potential of powerful, reliable and fast machine learning and also reducing the training and deployment time. By bringing intelligent robots into the field, Photoneo helps companies mainly in the automotive, logistics, e-commerce, food and medical industry to improve the performance and efficiency of their manufacturing, fulfillment and assembly process.
More on www.photoneo.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Plynárenská 1
82109 Bratislava