Pridať inzerát

Technik/Operátor Robotizovaného Skladu

Photoneo s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 350 EUR/mesiacOd 1350€ brutto a viac na základe skúseností + 13.plat + príplatky za prácu v noci a cez víkendy
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Photoneo je dodávateľom a integrátorom automatizovaných robotických riešení pre kompletné vyskladňovacie systémy. Naše riešenia pozostávajú z automatizačných komponentov ako sú dopravníky, senzory, robotické manipulátory, priemyselné počítače ako aj z mobilných robotov a priemyselných hĺbkových kamier. Mobilné roboty a hĺbkové kamery, boli navrhnuté a sú vyrábané našou spoločnosťou na slovensku.
Hľadáme Ťa, aby si nám pomohol dohliadať na nami dodané systémy priamo u zákazníka. Systém pozostáva z množstva zložitých zariadení a my Ťa naučíme ako s nimi pracovať a ako postupovať v prípade poruchy. A popri tom budeš mať aj kopec inej zaujímavej roboty.
Vhodný kandidát má skúsenosti so servisom strojných zariadení alebo elektroniky a zároveň mu nevadí sedieť za počítačom.

Demo robotizovaného skladu:

Tvoje úlohy
✅ Monitorovanie flotily mobilných robotov
✅ Monitorovanie riadiaceho informačného systému skladu
✅ Riešenie dopytov od zákazníka
✅ Ľahké opravy vždy keď je to možné výmenou
✅ Zásahy do riadiaceho systému na úrovni databázy
✅ Delegovanie komplexnejších problémov na ďalšie vrstvy podpory
✅ Dokumentovanie zistených problémov za účelom opravy a vytváranie záznamov v internom systéme
✅ Monitorovanie otvorených incidentov
✅ Vzdialená podpora
✅ Komunikácia so zákazníkom
✅ Práca je na zmeny

Miesto práce:
Bratislava, Devínska Nová Ves
2-zmenná prevádzka ranná od 6:00 - 14:00 a poobedná 14:00 -22:00 od pondelka - do nedele (8 hodinová zmena)

Vo Photoneo si môžeš vyskladať svoje benefity na mieru.
Môžeš si vybrať jeden benefit z balíčka MAIN, v ktorom nájdeš:
- celoročnú električenku
- príspevok na rekreáciu
- celoročnú starostlivosť v Procare
- školenie, konferencia alebo iná vzdelávacia aktivita, ktorá nie je typickou súčasťou povinných jázd k pozícii, ale súvisí s výkonom povolania
- skomfortnenie pracovného prostredia (či je to nový stôl, stolička, alebo slúchadlá necháme na tebe)

Tvoja flexibila je pre nás dôležitá:
- neobmedzený počet sick days, keď sa necítiš dobre

Peňažné odmeny:
- štedrý referral program
- bonus pri narodení dieťaťa a svadbe
- ročný bonus do výšky alebo presahujúci 13.plat

Priamo na pracovisku stretneš (a to nie je klišé) veľmi pozitívne naladený kolektív, ktorý býva častokrát to najdôležitejšie, čo nás vie v práci motivovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite sa viac s tebou pobavíme ak:
✅ je elektrotechnika a mechatronika tvoja záľuba
✅ vieš pájkovať alebo si doma skladáš PC príp. vytváraš vlastnú lokálnu sieť (DNS a DHCP ti aspoň niečo hovorí)
✅ vieš svoje znalosti z elektrotechniky či sieťariny podložiť vzdelaním či certifikátom, tak je to veľký bonus

Nemusíš vedieť po anglicky, ale ak vieš určite to oceníme. Tak isto vitame ochotu sa jazyk naučiť, respektíve sa v ňom zdokonaliť. Nebudeš v jazyku komunikovať so zákazníkom, ale občas možno narazíš na dokument v angličtine.

Photoneo is dynamic, a globally active company focused on research and development of 3D scanners, 3D camera, and robot manipulation solutions. We are a company with a strong investor structure and great growth potential. At the moment, we are offering our 3D scanners and ‘Bin Picking’ solutions and there is a 3D camera soon to be followed.
We aim to cover industrial automation and robotics. Our vision is to give robots human-like eyes and so fully use their potential not only in industry but also in other fields.
For more information please see our website www.photoneo.com.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Kocianová
E-mail: poslať životopis