Pridať inzerát

Expedient s VZV v sklade liekov Nesvady

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie / BENU Lekáreň

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lipová 15, Nesvady
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 827 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy 113€
  • Termín nástupu: asap - čím skôr, tým lepšie:)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pracovitý zamestnanec na ktorého sa môžeme spoľahnúť? Do nášho skladu s liekmi a zdravotníckymi pomôckami v Nesvadoch hľadáme nové posily!

Čo bude Vašou náplňou práce?
- expedovanie tovaru podľa objednávok z lekární
- príjem tovaru a jeho zaskladnenie
- nakládka a vykládka tovaru s VZV (po zapracovaní)

Ako budete pracovať?
- práca na jednu zmenu (od 7:00 do 15:30)
- ochota pracovať nadčasy
- poobedné a nočné vykládky tovaru na VZV (po zapracovaní)

- platené voľno v deň narodenín
- dochádzkový bonus 30€
- príplatok za poobedné a ranné vykládky tovaru (30€/deň)
- výkonnostné odmeny
- zamestnanecká zľava na nákup
- firemná jedáleň
- práca v malom tíme s rodinnou atmosférou :)

Budeme sa tešiť na každú relevantnú reakciu podľa uvedených podmienok. Každý uchádzač dostane odpoveď mailom alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
- Bezúhonnosť
- Práca s bremenami
- Ochota a iniciatíva
- Flexibilita
- Platný preukaz na VZV je vítaný ale nie je podmienkou! (preukaz Vám zabezpečíme v našej réžii)

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v distribúcii liečiv nielen na Slovensku, ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkými skladmi v rámci Slovenska - a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už je viac ako 100 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou distribúcie, ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov