Pridať inzerát

Špecialista pre BENU Franchising (región Stred a Východ)

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie / BENU Lekáreň

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Február 2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BENU lekáreň ako jediná franchisingová sieť lekární na Slovensku ponúka komplexný, v praxi úspešne preverený koncept, ktorý využíva tuzemské i zahraničné skúsenosti z prevádzky a riadenia lekární. Značka BENU lekáreň prezentuje najväčšiu sieť lekární v kontinentálnej Európe. Neustále rastieme aj na Slovensku a chceme sa priblížiť k čo najviac pacientom vo všetkých regiónoch Slovenska. Do nášho tímu BENU franchising preto hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže rozšíriť značku BENU formou franchisingu na strednom a východnom Slovensku.
Staňte sa súčasťou teamu, ktorý buduje moderné a pacientsky orientované lekárne naprieč celým Slovenskom.

Úlohou Špecialistu pre BENU Franchising bude:
- podieľať sa na procese výberu potenciálneho Franchisanta,
- zoznámiť Franchisanta s Franchisingovou príručkou a pravidlami spolupráce,
- koordinovať procesy potrebné k vstupu lekárne do projektu (rekonštrukcia podľa BENU dizajnu, implementácia software riešení, adaptačný proces pre zamestnancov)
- pravidelne navštevovať lekárne Franchisantov, poskytovať poradenstvo, podporu lekární v regióne, zabezpečovať riešenie požiadaviek lekární
- dohliadať na realizáciu marketingových aktivít spoločnosti BENU Slovensko a.s. v lekárňach, dohodnutého category manažmentu a merchandisingu, dodržiavania spolupráce v zmysle Franchisingovej zmluvy
- pravidelne vyhodnocovať a reportovať výsledky pridelených lekární nadriadenému aj vedeniu spoločnosti
- podporovať efektívnu a profesionálnu komunikáciu a výmenu informácií medzi pridelenými lekárňami a jednotlivými oddeleniami centrály BENU Slovensko a.s. a všetkými partnermi projektu.

Ak máte dobré organizačné a komunikačné schopnosti, poznáte lekárenské prostredie a radi cestujete, dajte nám o sebe vedieť.

Ponúkame:
- zaujímavú pracovnú náplň a priestor sa realizovať
- zázemie stabilnej spoločnosti a obľúbenej značky,
- služobné auto (aj na súkromné účely) - s tým spojená možnosť cestovať a spoznávať nové regióny,
- služobný telefón a notebook,
- príspevok do 3. dôchodkového piliera,
- zaujímavé zľavy na voľno-predajný tovar v lekárni,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
- jazykové vzdelávanie v AJ,
- možnosť vybavenia Multisport karty,
- rôzne iné benefity a eventy - ovocie, vitamíny, vianočná párty, tímovice atď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

lekárenstvo

Počet rokov praxe

2

- organizačné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- znalosť lekárenského prostredia nevyhnutná
- znalosť princípov franchisingu výhodou

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v distribúcii liečiv nielen na Slovensku, ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkými skladmi v rámci Slovenska - a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už 100 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou distribúcie, ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov