Pridať inzerát

Špecialista/ka inventúr - junior

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie / BENU Lekáreň

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac13. plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu so sídlom v Bratislave hľadáme človeka, ktorý má rád farmaceutický priemysel a pravidelné cestovanie v rámci SR bude pre neho pridanou hodnotou pozície.
Ak Vás cestovanie a inventúry lekární lákajú, čítajte ďalej, náplňou práce na pozícii bude:
- plánovanie inventúr
- dozeranie na ich priebeh a príprava výstupov
- spracovávanie výsledkov inventúr a navrhovanie nápravných opatrení
- organizačné zabezpečenie inventúry v zmysle platnej legislatívy – min. 1x ročne v každej prevádzke v pridelenom regióne, prípadne mimoriadne inventúry podľa potreby a individuálneho zadania
- metodická príprava inventúry, následné spracovanie hrubého výsledku inventúry, vyvodenie dôsledkov a návrh opatrení s cieľom minimalizovať zistené negatívne javy
- podpora pri otvorení lekárne, príjem, inventúry, zaučenie do licenčných procesov

- firemný automobil aj na súkromné účely
- 13. plat
- telefón a notebook
- zázemie stabilnej spoločnosti na trhu
- zaujímavé zamestnanecké zľavy na produkty
- možnosť odborných a jazykových školení (AJ)
- team-buildingové, športové a kultúrne podujatia
- Multisport karta
- príspevok na DDS
- rôzne zdravé benefity (ovocie, vitamíny...)

Nakoľko pozícia vyžaduje cestovanie v rámci celého Slovenska, môžu sa hlásiť uchádzači z akéhokoľvek regiónu. S cestami na centrálu do BA ale treba počítať.
Ďakujeme za všetky reakcie. Odpovieme každému uchádzačovi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na obdobnej pozícii je veľmi vítaná
- aktívny vodič s chuťou veľmi často cestovať
- proaktívny prístup
- dôslednosť a precíznosť
- komunikatívnosť
- zmysel pre zodpovednosť
- flexibilita - najmä časová (pri inventúrach potrebná)
- schopnosť rozhodovať sa samostatne, analytické myslenie, iniciovanie riešenia problémov, schopnosť učiť sa a napredovať
- schopnosť implementácie smerníc do praxe

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v distribúcii liečiv nielen na Slovensku, ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkými skladmi v rámci Slovenska - a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už 100 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou distribúcie, ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov