Pridať inzerát

HR Administrátor

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie / BENU Lekáreň

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribylinská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac+ ročný bonus
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť podporou nášho novo budovaného HR oddelenia?
Sú ti hodnoty ako tímová spolupráca, spoľahlivosť, rešpekt, dôvera príbuzné? Hľadáme HR administrátora, ktorý cíti, že HR má v srdci.

Ako HR administrátora Ťa čaká:
- Podpora HR tímu v oblasti náboru a výberu zamestnancov - najmä pre naše sklady,
- Realizovanie pohovorov a spracovanie celého náboru až po nástup kandidátov,
- Komunikácia s personálnymi agentúrami,
- Týždenná organizácia práce brigádnikov - dohodárov v sklade BA,
- Práca s dochádzkovým systémom,
- Organizovanie eventov a aktivít pre zamestnancov,
- Iné administratívne činnosti spojené s fungovaním oddelenia,
- Spolupráca aj na ostatných HR projektoch.

Bez ľudského, otvoreného, trpezlivého a nadšeného HR oddelenia to nepôjde:)

Ponúkame ti:
- vskutku ľudský tím, "open-minded", ktorý prijíma nové nápady a je schopný vypočuť a akceptovať iné názory
- zázemie stabilnej spoločnosti na trhu,
- príspevok do 3. dôchodkového piliera,
- zaujímavé zľavy na voľno-predajný tovar v lekárni,
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,
- Multisport kartička,
- možnosť Home office - ak je to ešte stále benefit :)
- možnosť vzdelávať sa v AJ v pracovnej dobe,
- tímové akcie (tímovice, večierky...),
- rôzne zdravé benefity (ovocie, vitamíny).

Tešíme sa na každý relevantný profil. Každý uchádzač dostane odpoveď mailom, vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Požadujeme:
- nadšenie pre HR prácu a komunikáciu s ľuďmi,
- trpezlivosť, otvorenú myseľ,
- organizačné schopnosti,
- samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme,
- schopnosť si zorganizovať prácu a rozpoznať priority.
- znalosti z personalistiky, programom Softip či dochádzkovým systémom RON výhodou.

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v distribúcii liečiv nielen na Slovensku, ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkými skladmi v rámci Slovenska - a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už 100 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou distribúcie, ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava