Pridať inzerát

Brigádnik v administratíve - Nesvady

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie / BENU Lekáreň

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nesvady
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Bývate v okolí Nesvád a hľadáte krátkodobú brigádu? Baví Vás marketing a IT? Ich čiastočné prepojenie môžete nájsť u nás. Ak máte nasledujúce 2 až 3 mesiace voľno aspoň 4 h denne a chcete si privyrobiť, ponúkame:
• Prácu s profesionálnym skenovacím strojom
• Vkladanie formulárov do prístroja, ich kódovanie a ich následné fyzické uskladnenie, tzv. „filovanie“ do krabíc
• Jedná sa o vernostný program - formuláre našich BENU a PARTNER lekární

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti, v jednom zo skladov PHOENIX

Kontaktovať budeme hlavne uchádzačov, ktorý nám do popisu uvedú, že môžu pracovať aspoň 4 h denne (ideálne dopoludnia alebo popoludní, budete sa striedať pri prístroji dvaja). Každý uchádzač dostane minimálne mailovú odpoveď. Ďakujeme za reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v administratíve výhodou
- precíznosť, dôslednosť, spoľahlivosť
- schopnosť práce s číslami
- schopnosť obsluhy skenovacieho prístroja
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť - pri ukladaní krabíc s formulármi

PHOENIX je medzinárodná spoločnosť so svojim rodiskom v Nemecku a na Slovensku pôsobí od roku 2004 ako PHOENIX zdravotnícke zásobovanie, a.s.. Stala sa lídrom v distribúcii liečiv nielen na Slovensku, ale aj v Európe. V rámci Slovenska je spoločnosťou PHOENIX zásobovaných viac ako 1800 lekární, zdravotníckych zariadení a nemocníc. Dodávanie liečiv je zabezpečené niekoľkými skladmi v rámci Slovenska - a to v Bratislave, Nesvadoch, Zvolene a Košiciach.
Do tejto veľkej skupiny patrí aj sieť lekární BENU, ktoré sú rozmiestnené po celej Európe. Na Slovensku je ich už 100 a tento počet neustále narastá.
Filozofiou spoločnosti je udržateľný rast a motivácia zamestnancov. Prioritou sa však stáva zdravie pacientov, ktoré sa spoločnosť snaží zabezpečiť nielen kvalitou distribúcie, ale aj prostredníctvom kvalifikovaného personálu BENU lekární.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.
Pribylinská 2/A
831 04 Bratislava