Pridať inzerát

Pokladník - PHOčkáreň / Bory Mall

Pho, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bory Mall, Lamač-Bratislava-Lamač-Lamač
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiacIndividuálny vianočný bonus
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše existujúce aj plánované reštaurácie hľadáme nového kolegu / kolegyňu. Momentálne obsadzujeme voľnú pozíciu v OC BORY MALL.

Aktuálne prijímame kolegu / kolegyňu na trvalý pracovný pomer. Pracovné zmeny sú nastavené na krátky a dlhý týždeň.

Hľadáme nadšeného kolegu/kolegyňu, ktorý hľadá dlhodobú prácu, príjemný kolektív a chuť budovať PHOčkáreň - moderné bistro s ázijskou kuchyňou.
Prax s predajom v gastro zóne v OC nie je nevyhnutná, ale je vítaná. Ide o dynamickú prácu v príjemnom kolektíve.

Počas jednotlivých vĺn pandémie sme zapojili všetky naše skúsenosti v odbore a tak naši kolegovia - pokladníci neutrpeli na pravidelnom príjme. Aj preto môžeme povedať, že ponúkame stabilitu v príjemnom kolektíve.

Momentálne obsadzujeme pozíciu pokladníka na trvalý pracovný pomer - čo je našou prioritou, avšak ak by ste mali záujem o brigádu, radi si doplníme aj náš tím brigádnikov.

Vaša náplň práce bude:
- obsluha hostí na pokladni
- výdaj jedál
- udržiavanie čistoty za barom

Výhody:
- mzda na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
- transparentnosť - žiadne čierne peniaze
- zabezpečená strava počas smeny
- sprepitné
- 25% zľava na sortiment
- skvelý a priateľský tím
- pravidelné teambuildingy
- účasť na festivaloch GRAPE a POHODA
- malá fluktuácia zamestnancov
- možnosť extra hodín na ďalších našich prevádzkach v prípade záujmu

DȎLEŽITÉ: Uchádzači, prosím zašlite životopis a sprievodný list.
Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorých uznáme za vhodných na výkon tejto práce.
Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme
- úsmev príjemné vystupovanie
- pozitívny vzťah k zákazníkovi a ku svojej práci
- minimálne základy angličtiny vítané
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- serióznosť

PHOčkáreň je moderné bistro, ktoré prináša autentické vietnamské jedlo a cez neho náš príbeh tvrdej práce a dlhej cesty. PHOčkáreň je slow fast food koncept s ponukou zdravého vietnamského jedla z kvalitných surovín.
Za Phočkárňou stoja manželia Lucia Huong a Jozef, ktorí vybudovali rodinný podnik s veľkými ambíciami.
Preto je u nás náš zamestnanec ako rodina. Veríme, že len šťastný zamestnanec bude rád chodiť do práce, tešiť sa z dobre odvedenej práce a poskytovať vysokú kvalitu služieb.

Adresa spoločnosti

Račianska 24B
83102 Bratislava