Pridať inzerát

Pokladník / PHOčkáreň / Avion, Eurovea, Bory Mall / brigáda

Pho, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Eurovea, Pribinova, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.Individuálny vianočný bonus
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše existujúce aj plánované reštaurácie hľadáme nových kolegov. Jedná sa o prevádzky v OC BORY MALL, AVION a EUROVEA.

Aktuálne prijímame kolegov - brigádnikov, ktorí sú časovo flexibilní a radi by sa zapojili do rozpisov vo všetkých našich prevádzkach. Našich pokladníkov obsadzujeme na obedy 10:00-15:00 alebo na celý deň 10:00 - 21:00 hod. Vaše pracovné zmeny si sami regulujete nahlasovaním sa do pracovného rozpisu.

Hľadáme nadšených kolegov, ktorí hľadajú dlhodobú flexibilnú prácu, príjemný kolektív a chuť budovať PHOčkáreň - moderné bistro s ázijskou kuchyňou.
Prax s predajom v gastro zóne v OC nie je nevyhnutná, ale je vítaná. Vaše pracovné zmeny s Vami vopred konzultujeme. Ide o dynamickú prácu v príjemnom kolektíve.

Vaša náplň práce bude:
- obsluha hostí na pokladni
- prijímanie objednávok prostredníctvom donáškových tabletov
- výdaj jedál
- udržiavanie čistoty za predajným pultom

Momentálne obsadzujeme pozície brigádnikov, avšak v prípade obojstrannej dlhodobej spokojnosti a pri uvoľnení pozícií TPP je možnosť zmeny pracovného pomeru.

Prosíme o zaslanie nižšie uvedených odpovedí spolu s Vašim životopisom na náš email. Radi touto cestou zodpovieme aj Vaše doplňujúce otázky, ktoré nie sú súčasťou tejto ponuky.

Tešíme sa na spoluprácu

Výhody:
- mzda na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
- transparentnosť - žiadne čierne peniaze
- zabezpečená strava počas smeny
- sprepitné
- 25% zľava na sortiment
- zľavy v obchodných centrách
- skvelý a priateľský tím
- bonus za odporučenie nových kolegov
- možnosť rastu
- pravidelné teambuildingy
- účasť na festivaloch GRAPE a POHODA

Milí uchádzači, prosím zašlite nám Váš životopis a sprievodný list s informáciami:
* o aký typ pracovného času máte prioritne záujem
* ak máte preferencie pracovať na konkrétnej prevádzke vzhľadom k dochádzaniu, ktorá to je - prípadne či ste flexibilní.
A to všetko si prosíme poslať na uvedený email.

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov, ktorých uznáme za vhodných na výkon tejto práce a radi si s Vami dohodneme priamo Váš prvý deň, kde Vás kolegovia radi zaučia. Osobné pohovory vzhľadom ku pandemickej situácii nerobíme.
Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme
- úsmev
- pozitívny vzťah k zákazníkovi a ku svojej práci
- minimálne základy angličtiny vítané
- platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- serióznosť

PHOčkáreň je moderné bistro, ktoré prináša autentické vietnamské jedlo a cez neho náš príbeh tvrdej práce a dlhej cesty. PHOčkáreň je slow fast food koncept s ponukou zdravého vietnamského jedla z kvalitných surovín.
Za Phočkárňou stoja manželia Lucia Huong a Jozef, ktorí vybudovali rodinný podnik s veľkými ambíciami.
Preto je u nás náš zamestnanec ako rodina. Veríme, že len šťastný zamestnanec bude rád chodiť do práce, tešiť sa z dobre odvedenej práce a poskytovať vysokú kvalitu služieb.

Adresa spoločnosti

Račianska 24B
83102 Bratislava