Pridať inzerát

Asistent/ka predaja Natuzzi Editions

PHASE RETAIL TWO s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Moldavská cesta, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 EUR/mesiacNaviac k pevnej zložke mzdy ponúkame odmeňový systém za uzatvorenie objednávky: / sedačka - 60 Eur/ks, stolík- 20 Eur/ks, koberec - 20 Eur/ks, posteľ 60 Eur/ks, atď. /. Výška Vašich odmien sa môže vyšplhať až do sumy 1 500 Eur / mesiac .
  • Termín nástupu: 01.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom luxusného koženého nábytku zn. NATUZZI Editions. Do nášho sortimentu patria sedacie súpravy, nábytok a doplnky , ktoré sa vyrábajú v Taliansku.
Zn.Natuzzi Editions patrí do portfólia zn. Phase, ktorá má 8 predajní na Slovensku a 13 predajní v Českej republike.
Výrobky Natuzzi sú distribuované cez predajne po celom svete a každý model sedacej súpravy je navrhnutý v Taliansku, v Natuzzi Style centre. Tu tím návrhárov, architektov a bytových dizajnérov študuje súčasnú medzinárodnú módu, umenie a nábytkové trendy, skúmajú rozvíjajúce sa životné štýly a vytvára sedačky a kreslá, ktoré poskytnú úplné pohodlie a spokojnosť.

Práve teraz hľadáme nového kolegu / kolegyňu na pozíciu odborného predajcu do našej novej predajne v Košiciach, , ktorú plánujeme otvoriť v mesiaci november 2021 na adrese Moldavská cesta 400, Košice .

Čo bude Vašou náplňou práce?
Radiť, starať sa o zákazníkov a predávať. Podieľať sa na priateľskej atmosfére v našom showroome. Ak radi pracujete s ľuďmi a viete pracovať v malom teame s úsmevom, práve Vy ste vhodní na túto pozíciu.

Čo Vám ponúkame?
Rodinnú atmosféru na našej predajni a krásne pracovné prostredie nášho showroomu. Pokoj na prácu a na každého zákazníka dostatok času.
Pracovná doba: po - so

Po nástupe budú vybraní uchádzači absolvovať zaškolenie na predajni Phase v Košiciach a následne v trvaní 3 týždňov na našej pobočke Natuzzi Editions v Prahe / vždy od pondelka do piatku so zabezpečením ubytovania a stravy počas zaškolenia, víkendy voľné /.

Svoje žiadosti s profesijným životopisom zasielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu.
Z kapacitných dôvodov budú pozvaní na výberové konanie iba vybraní uchádzači, ktorí budú vopred kontaktovaní telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaja

Zodpovednosť, samostatnosť, kladný vzťah k práci.

Spoločnosť sa zaoberá maloobchodným predajom značkových, kvalitných , talianskych sedacích súprav a doplnkov / koberece, stolíky, kreslá / zn. Natuzzi Editions.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci