Pridať inzerát

Asistent/ka predaja

PHASE RETAIL SIX s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavská 3624/35, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 EUR/mesiac630 Eur/mesiac brutto + viaczložková odmena po skúšobnej dobe , ktorá tvorí percentuálnu odmenu z obratu predaja, z predaja akciových sedačiek, typu poťahu a iných príplatkových komponentov
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sedačky PHASE ponúkajú prácu odborného predajcu/kyne a to všetkých vekových kategórií pre predajňu v Nitre na adrese Bratislavská 35.

Vhodný uchádzač/ka o túto pozíciu by mal/a mať predovšetkým chuť s nami spolupracovať, mať možnosť nastúpiť čo najskôr a kladný vzťah k zákazníkom - to ostatné Vás radi naučíme.

Prečo pracovať u nás ?
* na predajni v Nitre je veľmi príjemná pracovná klíma a krásne pracovné prostredie
* stabilita a zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti s 10-ročnou tradíciou .
* okrem základného fixu dostávate pravidelne bonusy v podobe mesačných odmien, ktorých výška závisí len od Vašej šikovnosti.

osobný rozvoj (pravidelné školenia v oblasti predaja)
po skúšobnej dobe zamestnanecké zľavy na produkty PHASE
príjemné pracovné prostredie
atraktívne finančné bonusy, ktoré závisia len od Vašej šikovnosti

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú z kapacitných
dôvodov pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaja

Príjemné a priateľské vystupovanie, aby sa zákazník u nás cítil výnimočne.

Naša spoločnosť Phase Retail Six s.r.o. sa zaoberá maloobchodným predajom značkových, kvalitných sedacích súprav. Spoločnosť Phase má v súčasnosti otvorených 18predajní v SR, 13 predajní v ČR.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci