Pridať inzerát

Nákupca, Pharmacopola s.r.o.

PHARMACOPOLA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 320 EUR/mesiacmožnosť 13 platu po odpracovaných min 6 mesiacov
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedať za proces obstarávania, efektívnosť vynakladania prostriedkov za nákup; uzatvárať zmluvy v rozsahu pridelených kompetencií a zodpovedať za ich plnenie; organizovať a vykonávať nákup strategických tovarov, služieb a prác podľa plánu obstarávania; organizovať výber dodávateľov v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi; rokovať s dodávateľmi o cenách a zmluvných podmienkach s cieľom minimalizácie nákladov a zmluvných rizík; riadiť činnosť implementácie a využitia inovatívnych metód obstarávania a spoločných obstarávacích postupov (napr. spoločné obstarávanie, metodika a výpočet úspor, výkazníctvo, elektronizácia obstarávania); sledovať trhové trendy a podmienky trhu.
Nákupca je zodpovedný za udržiavanie optimálnych skladových zásob, korektný postup pri objednávaní tovaru a vykonávanie činností, ktoré s tým súvisia
Nákupca je zodpovedný za správne účtovanie nákupných faktúr a dobropisov
Nákupca je zodpovedný za udržiavanie aktuálnych informácií v databáze tovarov a dodávateľov a vykonávanie činností, ktoré s tým súvisia
Nákupca má na starosti analýzu, výber a odporučenie vhodných dodávateľov
Nákupca vedie jednania s dodávateľmi ohľadne cien, kvality tovaru, zliav, rabatov, sortimentu, exspirácií, dopravy, reklamácií, marketingových aktivít, podmienok zmlúv; pripravuje harmonogram stretnutí s KAM dodávateľov, pravidelne sa stretáva s KAM dodávateľov
Nákupca aktívne pracuje s programom MS Excel pre analýzu a porovnávanie údajov z ERP systému a externých softvérových riešení
Nákupca sa podieľa na činnostiach vyplývajúcich z legislatívnych ustanovení

Finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom
Mzda najneskôr do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
Dochádzkový bonus
Stravné lístky - preplácanie nad rámec zákona
Mimoriadne odmeny pri príležitostiach
Teambuiding
Príjemné pracovné prostredie
Stabilita a zázemie prosperujúcej spoločnosti
Dlhodobá pracovná perspektíva

V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom spolu s motivačným listom tel. kontaktom na e-mailovú adresu: andrej.gajdosik@pharmacopola.sk. Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Aktívne znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
Aktívna znalosť MS Excel (práca so zložitejšími vzorcami a funkciami, kontingenčné tabuľky, úprava buniek pre prácu so vzorcami,...)
Samostatnosť
Self-manažment
Tímový duch
Práca s ERP systémom NAVISION výhodou

Hlavným predmetom podnikania spoločnosti Pharmacopola s.r.o. je veľkodistribúcia:
veterinárnych liečiv, veterinárnych prípravkov a biopreparátov,humánnych liečiv veterinárnym lekárom, ktorí sú držitelia osvedčenia na poskytovanie odborných veterinárnych služieb a činností, veľkodistribúcia veterinárneho zdravotníckeho materiálu, prístrojov a pomôcok, krmív pre spoločenské zvieratá.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Svätokrížske nám.č.11
96501 Žiar nad Hronom