Pridať inzerát

Key Account Manager – farmácia

Pharm Trade a. s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiac+ variabilná zložka
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho, samostatného kolegu alebo kolegyňu s výbornými prezentačnými a obchodnými zručnosťami na pozíciu Key Account Manager. Môžete sa stať súčasťou mladého kolektívu v stabilnej a rastúcej spoločnosti na trhu farmácie.
Momentálne obsadzujeme tri voľné pozície, jedna pre Východné Slovensko (Prešovský a Košický kraj), druhá pre Stredné Slovensko (Banskobystrický, Žilinský a Trenčiansky kraj) a tretia pre Západné Slovensko (Bratislavský, Nitriansky a Trnavský kraj).

Vašou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za splnenie stanovených obchodných cieľov, plánu a finančných výsledkov
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- monitorovanie konkurenčných aktivít, situácie na trhu, vypracovanie trhových analýz a sledovanie nových obchodných príležitostí
- vypracovávanie cenových kalkulácií, vyjednávanie zmluvných podmienok
- získavanie nových klientov
- aktívna komunikácia a starostlivosť o nových a súčasných klientov
- vedenie obchodných stretnutí a reprezentácia spoločnosti
- starostlivosť o pridelené portfólio klientov, pravidelný kontakt, vzťahový manažment
- súčasťou práce je aj súvisiaca administratíva, práca s internými informačnými systémami a reporting

- motivujúce platové podmienky
- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti a v mladom kolektíve
- firemné akcie
- služobné vozidlo
- služobný telefón a prenosný počítač

Ak Vás naša ponuka zaujala, nezabudnite k životopisu pripojiť aj Vašu aktuálnu fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť anglického jazyka a skúsenosť na manažérskej pozícií vo farmaceutickom segmente - nevyhnutnou podmienkou
- samostatnosť, orientácia na výsledok a zákazníka
- analytické myslenie, profesionálne vystupovanie
- výborné komunikačné, prezentačné schopnosti a obchodné zručnosti
- ochota cestovať, aktívny vodič

Sme spoločnosť zaoberajúca sa veľkodistribúciou humánnych liekov a prevádzkovaním lekární.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Levočská 36
080 01 Prešov