Pridať inzerát

Brigádnik (študent VŠ) na finančnom oddelení

Peugeot Trnava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Evidencia pošty, faktúr, evidencia žiadostí na odsúhlasenie platieb
• Spracovanie žiadostí v systéme, analýzy faktúr dodávateľov (rozdielnosť faktúr, dôvody, druhy)
• Štatistika a reporty dodávateľských faktúr
• Operačný proces s faktúrami (skenovanie, elektronické odosielanie na základe odsúhlasenia)
• Komunikácia s dodávateľmi
• Práca v účtovnom systéme
• Aktualizácia súborov, archivácia dokumentov

• Práca na dohodu o brigádnickej práci študenta (5 Eur brutto/ hodina)
• Trvanie brigády a nástup – podľa dohody (s možnosťou ďalšieho predĺženia) – hľadáme študentov na dlhodobú spoluprácu
• Disponibilita študenta na finančnom oddelení je 80 hod./ mesiac (t.j. 20 hod./týždenne)
• Možnosť získania praxe v odbore

Informácie o výberovom konaní

Práca IBA pre študentov VŠ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, masmediálna komunikácia, dizajn, grafika

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Študent denného VŠ štúdia ekonomického zamerania (iné zameranie akceptované len v prípade, ak je študent denného VŠ absolventom Obchodnej akadémie)
• Znalosť anglického jazyka ALEBO znalosť nemeckého jazyka
• Znalosť podvojného účtovníctva
• Znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, Power point - pokročilý)
• Ochota tímovej spolupráce, flexibilita, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, dôslednosť a spoľahlivosť

KTO SME
Automobilka v Trnave patrí do koncernu Stellantis, ktorý má zastúpenie v stovke krajín po celom svete. Do našej rodiny patria značky Peugeot, Citroën, Opel, DS Automobiles, Vauxhall, Free2Move, mobility services for all, PSA Powertrain, Spoticar, Banque PSA Finance, Mister Auto, Eurorepar, Autobutler. Na celom svete zamestnávame viac ako 209 tisíc zamestnancov. V Trnave si svoju prácu našlo vyše 4.200.

SVETOVÝ LÍDER
V Trnave aktuálne vyrábame Citroën C3 a Peugeot 208. Obe vozidlá patria medzi najpredávanejšie vo svojej kategórii. Od marca 2019 vyrábame Auto roka 2020 Peugeot 208 už aj v elektrickej verzii. Patríme medzi svetových lídrov v redukcii emisií CO2.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov