Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre predaj inzercie

Petit Press, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ bonusy + odmeny + % z predaja
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, samostatného ale tímového človeka - obchodníka
„Aká práca na tebe čaká? Úlohou obchodníka je....Hádaj. Samozrejme, budeš predávať, čo zákazníkom na očiach uvidíš,
ale aj to, čo im na nich neuvidíš. Tiež im poradíš, pomôžeš, poďakuješ. Jednoducho biznis – poznáš to, však? A budeš
tiež na sebe pracovať, aby si sa čoskoro stal/a best-sellerem
Tvojou náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nových a rozvíjanie spolupráce u existujúcich klientov v regiónoch Slovenska,
- starostlivosť o marketingové potreby klientov vo zverenom regióne,
- predaj inzertného priestoru do regionálnych tlačových a online médií vydavateľstva,
- monitoring trhu a konkurencie,
- podpora pri inováciách produktov.

- stabilná a zaujímavá práca pre jeden z najväčších vydavateľských domov na Slovensku
- motivačný systém finančného ohodnotenia, možnosť získania pravidelných bonusov a pohyblivých zložiek
- systém školení a profesijný rast v oblasti marketingu, komunikácie a PR

Svoj Životopis s motivačným listom zasielajte na e-mailovú adresu : [email protected]
0905 359 754
Budú kontaktovaní len vybraní uchádzači

K zasielanému životopisu pripojte nasledovný súhlas:
V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou Petit Press, a.s. v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.
Informácie týkajúce sa spracovania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na: https://www.sme.sk/dok/20815421/vyhlasenie-o-ochrane-sukromia-uchadzaci-o-zamestnanie/#ixzz5Gtlw6TZc

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Vodičský preukaz B
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- obchodné zručnosti
- zodpovednosť, samostatnosť a tímovosť
- schopnosť samostatného jednania a rozhodovania
- prax v priamom predaji alebo v reklame je výhodou
- ovládanie Microsoft word, excel a outlook

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov