Pridať inzerát

Špecialista/-ka pre obsahový marketing na portáloch SME.sk

Petit Press, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lazaretská, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.9.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a realizácia marketingových kampaní s cieľom zviditeľnenia vybraného redakčného obsahu na SME.sk
Návrh a realizácia marketingových kampaní s cieľom zvýšenia počtu odoberateľov newslettrov a odberov autorov
Návrh a realizácia marketingových kampaní s cieľom zvýšenia poznateľnosti vybraných autorov SME
Návrh, realizácia a vyhodnocovanie marketingových prieskumov na stránkach SME.sk
Práca na podpore imidžových atribútov SME.sk
Plánovanie a exekúcia marketingových aktivít a kampaní v online prostredí v internom CRM nástroji
Komunikácia s oddeleniami zastrešujúcimi technologický vývoj a produktové riadenie
Aktívna komunikácia s redakciou SME ohľadom marketingových aktivít
Správa komunikačných kanálov s cieľom osloviť zákazníkov na portáloch SME.sk
Reporting a pravidelné vyhodnocovanie výsledkov reklamných kampaní

Pracovný pomer v jednom z najväčších vydavateľských domov na Slovensku
Priestor na uskutočňovanie vlastných nápadov
Individuálny prístup
Otvorená komunikácia
Konštruktívna spätná väzba

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvánkou na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, žurnalistika

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Hľadáme samostatného a zodpovedného človeka, ktorý má zmysel pre detail a dokáže doťahovať veci do konca.

Hľadáme človeka na dlhodobú spoluprácu, ktorého bude baviť kreatívna činnosť, ale aj tá analytická.

Hľadáme človeka, ktorý nemá problém sa rýchlo zorientovať v akomkoľvek digitálnom systéme, CMS, CRM.

Uprednostníme uchádzača/ku, ktorý má pracovnú skúsenosť z niektorého spravodajského média.

Vydavateľský dom Petit Press, a. s. vydáva viac ako 30 regionálnych a centrálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 - tisíc výtlačkov. Do jeho portfólia patria denníky SME, Korzár, týždenník TV Svet, regionálne týždenníky , sieť bezplatných novín ECHO a mesačníky Magazín zdravia, Doma v záhrade a Lišiak. Petit Press je taktiež prevádzkovateľom najnavštevovanejšieho spravodajského servera www.sme.sk, ktorý má bezmála 2,3 milióna návštevníkov mesačne. Na získavaní a spracovávaní informácií, výrobe novín a online spravodajstva, zabezpečovaní internetových, inzertných, obchodných a distribučných služieb, ekonomickej agende a ďalších činnostiach sa podieľa viac ako 500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov