Pridať inzerát

Hypotekárny špecialista pre Trnavu s fixným príjmom

Peter Kitta

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Príjem na základe provízií + odmena za každý mesiac za splnený výkon + kvartálna odmena ( príjem 2000€ a viac )
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budete v kontakte s novými ľuďmi a pomáhať im riešiť ich finančnú situáciu
• Počas jednania s klientom budete zisťovať, odporúčať a radiť klientovi a vďaka Vašim znalostiam im ponúknete najvýhodnejšie riešenie ich potrieb
• Budete pomáhať klientom vyznať sa v produktoch bánk, poisťovní atď.
• Vybavíte administratívu, spojenú so servisom klientov
• Budete viesť tím maklérov a zodpovedať za chod kancelárie

- kontakty pre maklérov vďaka prepracovanému a hlavne fungujúcemu online marketingu i vďaka profesionálnym call centrám, ktoré Vám navolajú klientov
- garancia kmeňa klientov -> nikto Vám klienta nemôže vziať
- finančná odmena za dobrú prácu ( bonus )
- kvartálna odmena od 1000€ do 2000€ ( záleží od pozície )
- dovolenka, wellness platené spoločnosťou

Pošlite nám životopis a vybraným uchádzačom sa ozveme: peter.kitta@fingopartner.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2021 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Internet - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cieľavedomosť, samostatnosť a ochota učiť sa a pracovať.

Sme FINGO partner a zastrešuje nás FINGO.SK, s.r.o. .
Spolu tvoríme na trhu tím, schopný zaistiť klientom všetko potrebné v oblasti financií.
Náš spôsob práce predstavuje moderný, inovatívny a profesionálny prístup k výkonu finančného sprostredkovania.
Opierame sa primárne o objektivitu, vzdelanie a skúsenosti nášho tímu.
Každý z nás sa môže ocitnúť v nepriaznivej životnej situácii.
Sme tu, aby sme Vám pomohli odhaliť chyby v doterajšom hospodárení a odstránili ich.

Poradíme, ako narábať s peniazmi a poskytneme Vám finančný plán ušitý priamo pre Vás. Kedykoľvek pomôžeme a zabezpečíme pravidelný servis a čerstvé hodnotné informácie pre Vás .

Adresa spoločnosti

Peter Kitta
Františkánska 3
91701 Trnava