Pridať inzerát

Vodič MKD

Peter Juhás - AUTODOPRAVA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739 - 2 300 EUR/mesiac2 300€/mesiac brutto z toho základný plat - 739€/brutto. Možnosť zárobku od 1 950 – 2 400 EUR v čistom pri odpracovaných 30 dňoch v mesiaci.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie vybavenej súpravy v krajinách EÚ, hlavne IT, AT, DE, ESP
Dodržiavanie pracovného rozvrhu a určenej trasy, dodržiavanie nahlásených turnusov a voľna
Obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov
Zodpovednosť za kamiónovú súpravu
Jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006

Vozidlá vybavené s automatickou prevodovkou a klimatizáciou. Zabezpečený servis MERCEDES, SCANIA, DAF
Automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami
Vozidlá vybavené tankovacími a platobnými kartami
Vedenie záznamov o prevádzke vozidla cez satelit
Komunikácia s dispečerom prostredníctvom tabletu
Zácvik a zaškolenie nových vodičov začiatočníkov na riadnu pracovnú zmluvu
Firemný mobilný telefón
Parkovanie osobného vozidla v areáli firmy
Striedanie vodičov v sídle firmy na Slovensku

Informácie o výberovom konaní

Pohovory budú prebiehať online

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita
Seriózny prístup k práci
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Orientačné – geografické schopnosti
Samostatnosť
Platné doklady: karta vodiča, KKV, zdravotná a psychologická spôsobilosť

Peter Juhás – AUTODOPRAVA, s.r.o. - dopravná spoločnosť na Slovensku s viac ako 30 ročnými skúsenosťami v doprave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Peter Juhás AUTODOPRAVA, s.r.o.
Vinohrady 15
94001 Nové Zámky