Recruiter/Náborář do externí pobočky v Hodoníně pro Německou firmu

Pertec GmbH

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Již více jak 30 let jsme poskytovatelem personálních služeb na německém pracovním trhu. Našim dlouhodobým zákazníkům „zapůjčujeme“ personál převážně v řemeslných a technických oborech. Ihned od začátku pečuje o zaměstnance profesionální tým. Klíčovými cíly firmy jsou trvalé nasazení, otevřená komunikace a dlouhodobá spolupráce. Všichni externí zaměstnanci mají německé pracovní smlouvy na dobu neurčitou dle tarifu IGZ. Pro naší náborovou kancelář v Hodoníně, hledáme novou posilu.
Vaše úkoly:
• Vyhledávání a výběr vhodných kandidátů
• Telefonické a osobní pohovory
• Vypracování profilu uchazečů
• Vyjednávání mzdy a ostatních podmínek pracovní smlouvy dle interních předpisů
• Péče o uchazeče až do podepsání pracovní smlouvy (poté toto přebírá personalista s mateřským jazykem přímo v kanceláři v Německu)
• Práce s interní databází společnosti
• Příprava a správa inzerce na pracovních portálech a sociálních sítích
• Účast na pracovních burzách na Slovensku a v Čechách
• Aktivní spolupráce s našimi německými kancelářemi

Informace o náboru

Co nabízíme:
• Mzda – uveďte svůj požadavek do motivačního dopisu
• Firemní mobilní telefon
• Dovolená navíc, odstupňováno dle délky pracovního
poměru u firmy
• Nápoje v kanceláři (voda, káva, čaj)
Zaujala Vás tato pozice? Zašlete nám svůj strukturovaný životopis v německém jazyce a krátký motivační dopis emailem. Uveďte prosím Vaši představu na výši mzdy. Přiložte kopie všech dokumentů dokládajících Vaše dosažené vzdělání a získání pracovních dovedností a zkušeností. Do výběrového procesu budou zohledněny životopisy které obdržíme do 31.07.2021. Osobní pohovory se budou konat převážně v německém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Váš profil:
• Zkušenosti z HR, recruiting/ nábor nejlépe pro německý pracovní trh
• Němčina na úrovni B1
• Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
• Organizační schopnosti, samostatnost, důslednost
• Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
• Ochota absolvovat zaškolení v Německu po dobu 2-4
týdnů

Naše společnost M2 Personal GmbH, zaměstnává montéry po celém Německu v řemeslnických a průmyslových oborech jako svařování, strojírenství, elektroobory, instalatérství apod. U našich mezinárodních partnerů na Vás čeká zajímavá a rozmanitá náplň práce.

Práce je na německou pracovní smlouvu dle tarifu IGZ na HPP. Není možné pracovat na ŽL. Pracovní smlouvu uzavíráte přímo s naší společností a neplatíte žádné poplatky.

Nasazení se vždy řídí Vaší kvalifikací a dovednostmi. Výkon práce je po celém Německu dle dohody.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Pertec GmbH
Weimarische Straße 32
99099 Erfurt
Německo